Reklama

Reklama

Calista Flockhart w "Providence"

Calista Flockhart, gwiazda serialu "Ally McBeal", dołączy do obsady filmu "Providence", który powstaje w studiu Disney'a. Na udział w produkcji wyrazili zgodę także Tim Blake Nelson ("Bracie, gdzie jesteś?") i Toni Collette ("Był sobie chłopiec"). Główne role w filmie zagrają Alec Baldwin ("Hollywood atakuje!") i Matthew Broderick ("Miłość jak narkotyk").

Scenariusz filmu zainspirowany jest autentycznymi wydarzeniami, jakie wydarzyły się w Prividence.

Młody scenarzysta i reżyser (Matthew Broderick) znajduje tajemniczego sponsora (Alec Baldwin), który ma sfinansować realizację jego debiutanckiego projektu. Warunkiem sponsora jest, aby film powstał w Prividence. Wkrótce okazuje się, że ów sponsor jest tajnym agentem FBI, który właśnie w Prividence rozpracowuje pewną sprawę związaną z rozgrywkami mafijnymi.

Calista Flockhart wcieli się w aktorkę, blisko związaną z młodym reżyserem, która za wszelkę cenę chce wystąpić w jego filmie. Tim Blake Nelson zagra hollywoodzkiego scenarzystę, a Toni Colette będzie kreowała zdolną aktorkę, która próbuje po latach przerwy wrócić na szczyty.

Reklama

Autorem scenariusza jest Jeff Nathanson ("Złap mnie, jeśli potrafisz"), który filmem "Providence" zadebiutuje jako reżyser.

Produkcja filmu ma ruszyć na początku 2003 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Calista Flockhart | Alec Baldwin | Baldwin

Reklama

Reklama

Reklama