Reklama

Brosnan na planie "Evelyn"

Irlandzki magazyn ShowBiz doniósł, że Pierce Brosnan ("Świat to za mało") rozpoczął w niedzielę, 21 października, prace na planie filmu "Evelyn". Zdjęcia rozpoczęto w Dublinie, a poza ostatnim odtwórcą roli Jamesa Bonda, na planie pojawili się m.in. Stephen Rea ("Gra pozorów") i Aiden Quinn ("Koncert na 50 serc").

Pierce Brosnan twierdzi, że jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem.

Reklama

"Pracujemy w skupieniu. Temat filmu nie jest łatwy, a dodatkową trudność stanowi fakt, że opowiadamy o wydarzeniach, które naprawdę miały miejsce" - powiedział aktor.

Za kilka dni do Dublina ma przyjechać Julianna Margulies ("Ostry dyżur"), która gra główną rolę kobiecą. Na planie filmu "Evelyn" przebywa obecnie Keely Shaye Smith, żona Pierce'a Brosnana i ich dwumiesięczny synek Dylan.

Jak już informowaliśmy, obraz oparty jest na faktach i opowiada o walce o opiekę nad czworgiem dzieci, jaką Desmond Doyle stoczył w Irlandii z rządem i kościołem. Żona mężczyzny pewnego dnia uciekła z domu, a on sam w niedługim czasie stracił pracę. W roli Desmonda Doyle'a występuje Pierce Brosnan, zaś Julianna Margulies zagra kobietę, która pomaga głównemu bohaterowi w jego batalii.

Reżyserem filmu "Evelyn" jest Bruce Beresford, twórca takich produkcji, jak "Wożąc panią Daisy", "Podwójne zagrożenie", "Zbrodnie serca".

Film "Evelyn" ma być gotowy w połowie 2002 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierce Brosnan | Stephen Rea | Gra pozorów | brosnan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje