Reklama

Brad Pitt w roli Michaela Caine'a

W Hollwyood rozpoczęły się przygotownia do realizacji kolejnego remake'u. Tym razem postanowiono zrealizować nową wersję filmu z 1966 roku, "Alfie", w którym tytułową rolę kreował Michael Caine. W postać głównego bohatera ma wcielić się Brad Pitt ("Przekręt", "Zawód: Szpieg", "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra").

"Alfie" to opowieść o niepoprawnym kobieciarzu, który nie może się oprzeć ciągłemu zdobywania kobiecych serc. W obliczu dramatcznych wydarzeń bohater postanawia zmienić swój dotychczasowy styl życia.

Reklama

W 1967 roku film zdobył 5 nominacji do Oscara w kategoriach: najlepszy film, najlepsza główna rola męska (Michael Caine), najlepsza drugoplanowa rola kobieca (Vivien Merchant), najlepsza muzyka i piosenka (piosenka "Alfie"), najlepszy scenariusz adaptowany.

W piątek, 9 sierpnia, magazyn The Hollywood Reporter podał, że Brad Pitt będzie uczęszczał na lekcje, aby nabrać charakterystycznego londyńskiego akcentu. Jego nauczycielem ma być brytyjski aktor Vinnie Jones, z którym Pitt zaprzyjaźnił sie na planie filmu "Przekręt".

Jak dotąd nie wiadomo kto wyreżyseruje nową wersję filmu "Alfie".

To nie pierwszy remake filmu z udziałem Michaela Caine'a. Do tej pory powstały już bądź są w realizacji nowe wersje takich obrazów, jak "Get Carter" czy "The Italian Job".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Michael Caine | role | Michael | brad | film | pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje