Reklama

Reklama

Brad Pitt: Aniston czy Jolie?

Czy Brad Pitt wróci w ramiona byłej żony, Jennifer Aniston? To pytanie ostatnio zadają sobie wszyscy jego fani.

Podobno inicjatorem ponownego zejścia się byłych małżonków jest przyjaciel aktora, George Clooney. To on zaprosił ich do udziału w akcji charytatywnej na rzecz ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Czyżby jedno spotkanie wystarczyło, by między Pittem i Aniston odżyło stare uczucie?

Szczególnie, że związek Brada i Angeliny Jolie przeżywa obecnie kryzys. Według najnowszych doniesień para w grudniu podzieliła wspólny majątek, doszła też do porozumienia w sprawie opieki nad szóstką dzieci. Co prawda od czasu do czasu jeszcze pojawia się gdzieś razem, ale podobno tylko po to, by zmylić media.

Reklama

Aktor jest tak zdeterminowany, by rozpocząć nowe życie, że kupił już dla siebie dom w Los Angeles. Posiadłość kosztowała go ponad milion dolarów. Pochodzi jeszcze z lat 20. XX wieku i jest stosunkowo niewielka. W środku znajdują się dwie sypialnie, dwie łazienki, salon, kuchnia, bar i piwnica wystylizowana na jaskinię.

Coraz więcej wskazuje na to, że jeśli plotki o romansie z Aniston się potwierdzą, nie będzie musiał mieszkać w nim sam....

Ale to nie jedyny powrót do przeszłości dla artysty. Chcąc zapomnieć o kłopotach rodzinnych aktor oddaje się pracy. Szczególnie zainteresował go projekt nowego filmu o Drakuli. A Brad przecież o wampirach wie całkiem sporo - w 1994 roku zagrał krwiopijcę Louisa de Pointe du Lac w "Wywiadzie z wampirem". Nie chce jednak jeszcze raz wcielać się w podobną rolę.

W produkcję filmu ma zaangażować się studio Plan B Entertainment, które założył kilka lat temu z Jennifer Aniston (po rozwodzie, w 2006 roku aktorka wycofała się ze współpracy). "Vlad" ma być rewolucją porównywalną z technologicznym przełomem "300" Zacka Snydera. Ma też być opowieścią kostiumową, która wbije widzów w fotele.

Teleświat
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Jolie | pitt | brad

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy