Reklama

Bohaterowie "South Park" kontra Osama bin Laden

W najnowszym odcinku popularnego animowanego serialu "South Park", jego bohaterowie wybiorą się do Afganistanu, aby tam rozprawić się z najsłynniejszym na świecie terrorystą Osamą bin Ladenem. Jak zapowiadają twórcy serii, Cartman - jeden z bohaterów - zaatakuje terrorystę drewnianym młotkiem.

Odcinek zatytułowany "Osama bin Laden Has Farty Pants", zacznie się w momencie, kiedy dzieci ze szkoły podstawowej South Park postanawiają zebrać po jednym dolarze i wysłać je do swych rówieśników w Afganistanie. Z misją do Afganistanu, jako ochotnicy, wyjeżdżają Stan, Kyle, Kenny i Cartman. Niestety, mali bohaterowie zostają zatrzymani i wzięci do niewoli przez afgański oddział wojskowy.

Reklama

"Stan, Kyle, Kenny i Cartman będą zmuszeni walczyć o powrót z Afganistanu do domu" - czytamy na internetowej stronie filmu. Nieoficjalnie wiadomo także, iż twórcy serialu mszczą się na bin Ladenie, prezentując go jako człowieka z małym penisem.

"Afgański" odcinek popularnej serii zostanie niebawem wyemitowany w amerykańskiej telewizji.

Na ekranach polskich kin mieliśmy okazję oglądać kinową wersję słynnego serialu. "Miasteczko South Park", w reżyserii Trey Parkera i Matta Stone'a, cieszyło się ogromnym powodzeniem.

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ride | odcinek | bohaterowie | park | South Park | Osama bin Laden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje