Reklama

Reklama

Bob Saget: Żona wspomina zmarłego aktora w dniu jego urodzin

17 maja Bob Saget obchodziłby 66. urodziny. W tym dniu jego żona Kelly Rizzo opublikowała na Instagramie zdjęcia i nagrania ze zmarłym w styczniu partnerem. Dodała także wzruszający wpis.

17 maja Bob Saget obchodziłby 66. urodziny. W tym dniu jego żona Kelly Rizzo opublikowała na Instagramie zdjęcia i nagrania ze zmarłym w styczniu partnerem. Dodała także wzruszający wpis.
Bob Saget i Kelly Rizzo /Paul Archuleta/FilmMagic /Getty Images

Kelly Rizzo postanowiła uczcić pamięć zmarłego tragicznie w styczniu Boba Sageta. Żona znanego aktora i komika opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcia i nagrania z zeszłorocznego wypadu do Meksyku, gdzie świętowali swoje urodziny - Saget obchodził je 17 maja, a Rizzo 19 maja. Nie zabrakło wzruszającego wpisu.

"Ta ostatnia wycieczka była tak wyjątkowa. Oboje świętowaliśmy siebie nawzajem w tak wielkim stylu. Nigdy nie wiadomo, kiedy coś będzie 'ostatni raz'. Ale jestem wdzięczna, że obdarzyliśmy go miłością, na którą zasługuje" - napisała wdowa po komiku.

Reklama

"Modlę się, aby mógł zobaczyć całą miłość, którą już dziś otrzymuję z całego świata. Kochanie, wszyscy kochają cię tak mocno. Wszyscy chcą, żebyś wiedział, jak ważny i wyjątkowy jesteś w tym szczególnym dniu. Wszyscy cię świętujemy. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i z pewnością sprawiłeś, że mój świat się kręci. Kocham cię ponad wszystko i tęsknię za tobą w każdej minucie. Twoje dziewczynki i ja będziemy się dziś mocno trzymać razem. I wiem, że chciałbyś, abym dziś wieczorem wypiła martini, więc tak zrobię. Wszystkiego najlepszego kochanie" - czytamy.

Przypomnijmy, że amerykański aktor i komik Bob Saget, znany głównie z serialu "Pełna chata", 9 stycznia został znaleziony martwy w jednym z hoteli na Florydzie. W marcu udostępniono 50 zdjęć z pokoju, w którym w ostatnich godzinach życia przebywał 65-latek.

"Cała historia" śmierci Boba Sageta

Zdjęcia, które są częścią pełnego raportu o śmierci Boba Sageta, do którego dotarło "People", pokazują pokój hotelowy Ritz-Carlton w Orlando na Florydzie, gdzie 9 stycznia znaleziono ciało 65-letniego aktora.

Fotografie ukazują pokój w nieskazitelnym stanie - prawie wszystko odłożone jest na swoje miejsce. Łóżko Sageta zostało schludnie zaścielone, a na pobliskim stoliku nocnym ustawione były: jego telefon komórkowy, iPad, okulary, słuchawki, pomadka oraz dwie butelki wody.

Śledczy sfotografowali również znak prywatności, leżący na podłodze w pomieszczeniu, osobiste przybory toaletowe Sageta na blacie, kosz na śmieci z wyrzuconymi maskami, identyfikator pojazdu parkingowego dla jego samochodu i kluczyki do wypożyczonego samochodu.

Dodatkowo raport zawierał zredagowane nagranie z osobistej kamery policyjnej oraz, jak się uważa, ostatnie zdjęcie Sageta żywego, zrobione przez fana przed hotelem o 2:13 nad ranem 9 stycznia. Pełen raport nie zawierał zdjęcia ciała komika.

Według prawnika rodziny Sageta, Briana H. Biebera, ujawnione materiały pokazują "całą historię" śmierci gwiazdora. "Bob odszedł po tym, jak upadł i uderzył się głowę w hotelowym pokoju" - przyznał Bieber. Dodał, że rodzina aktora będzie wdzięczna za "uszanowanie prywatności żałoby".

Bob Saget: Rodzina zmarłego w ochronie prywatności

Na początku marca sędzia z Florydy przychylił się do wniosku złożonego przez rodzinę zmarłego w styczniu Boba Sageta i zablokował ujawnienie dokumentów związanych ze śledztwem w sprawie śmierci aktora.

Jak poinformowało CNN, sędzia Vincent Chiu przychylił się do wniosku rodziny komika o wydanie na stałe zakazu ujawniania informacji związanych z jego śmiercią. Decyzja zapadła miesiąc po złożeniu przez rodzinę pozwu w tej sprawie, w którym powołano się na możliwość naruszenia prywatności. 

Bob Saget został znaleziony martwy w jednym z hoteli na Florydzie 9 stycznia. Rodzina artysty w lutym poinformowała, że przyczyną zgonu było krwawienie do mózgu spowodowane urazem głowy. "Przypadkowo uderzył o coś tyłem głowy. Najpewniej nie zdawał sobie sprawy ze skali obrażeń. Poszedł spać i już się nie obudził" - czytamy w oświadczeniu.

"Cała rodzina jest wdzięczna, że sędzia przychylił się do ich prośby, aby chronić godność Boba, jak również ich prawo do prywatności, zwłaszcza po doznaniu tej niespodziewanej i tragicznej straty. Cieszymy się, że sprawa została zakończona, a proces dochodzenia do siebie może trwać. Jesteśmy wdzięczni za wciąż napływające do rodziny modlitwy i dobre życzenia" - przekazał adwokat rodziny w rozmowie z CNN.

Wdowa Kelly Rizzo, oraz trzy córki aktora z małżeństwa z Sherri Kramer, złożyły pozew przeciw biuru szeryfa i lokalnemu koronerowi. Kobiety zażądały, aby część akt śledztwa została wyłączona z publicznego ujawnienia, wskazując na ich "obrazowy charakter". Chodzi głównie o zdjęcia, nagrania audio i dane z autopsji. Bliscy zmarłego aktora przekonywali, że przekazanie takich materiałów do wiadomości publicznej, wzbudziłoby w nich "ból psychiczny, udrękę i emocjonalny niepokój".

Bob Saget: Nie tylko "Pełna chata"

Bob Saget zdobył popularność głównie dzięki roli Danny'ego Tannera w popularnym telewizyjnym serialu komediowym "Pełna chata", który był emitowany w latach 1987-1995.

Oprócz roli Danny'ego, serialowym fanom może kojarzyć się jako narrator z "Jak poznałem waszą matkę". Po zakończeniu zdjęć do "Pełnej chaty", Saget zagrał w kilkunastu filmach (m.in. "Ojcowie i synowie", "Kariera po trupach" czy "Głupi i głupszy 2") i kilku serialach ("Zagubiony w czasie", "Jak wychować tatę" czy "Ekipa").

Aktor podkładał także głos w filmach "Madagaskar" i "Farsa pingwinów". Próbował swoich sił jako reżyser, producent i scenarzysta (m.in. ''Farsy pingwinów''). Poza aktorstwem zajmował się również prowadzeniem programów rozrywkowych (''Najśmieszniejsze filmy wideo Ameryki'', ''1 vs. 100''). Często występował jako komik.

"Bob Saget był komikiem, którego kochaliśmy i który przekraczał granice. Będzie nam go brakować" - podkreślił kanał telewizyjny Comedy Central na swoim koncie na Twitterze.

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bob Saget

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL