Reklama

Reklama

"Bez litości 3": Personel cateringu posiadał 120 gramów kokainy?

Jak donoszą włoskie media, aresztowano właśnie dwóch pracowników firmy cateringowej zatrudnionej do obsługi planu zdjęciowego filmu "Bez litości 3" z Denzelem Washingtonem w roli głównej. W jednym z hoteli na Wybrzeżu Amalfi, gdzie zatrzymali się dostawcy żywności, policja znalazła 120 gramów kokainy. Zatrzymani usłyszeli zarzuty handlu narkotykami.

Na południu Włoch trwają obecnie zdjęcia do nadchodzącej trzeciej części filmu "Bez litości" w reżyserii Antoine’a Fuqua. Prace nad thrillerem z Denzelem Washingtonem i Dakotą Fanning w rolach głównych zostały zakłócone przez incydent, który poskutkował interwencją stróżów prawa. Jak donosi włoska gazeta "Il Giornale", aresztowano właśnie dwóch pracowników firmy cateringowej zatrudnionej do obsługi planu filmowego. Dlaczego? W odzieży kierownika wspomnianej firmy, który zmarł w poniedziałek na zawał serca, znaleziono narkotyki. Policja postanowiła więc przeszukać wszystkie obszary produkcji. W jednym z hoteli na Wybrzeżu Amalfi, gdzie zatrzymali się dostawcy żywności, funkcjonariusze znaleźli 120 gramów kokainy.

Reklama

"Bez litości 3": Doszło do zatrzymań

W związku z zarzutami dotyczącymi handlu narkotykami zatrzymano dwie osoby, które przebywają teraz w areszcie domowym w hotelu mieszczącym się w miejscowości Maiori. Trzeciemu pracownikowi cateringu skonfiskowano prawo jazdy, gdyż posiadał przy sobie niewielkie ilości kokainy. Powołując się na własne źródła serwis "Deadline" ujawnił, że mężczyźni zostali zatrzymani w dniu wolnym od pracy, tuż po "prywatnym przyjęciu", które miało miejsce z dala od planu zdjęciowego. Zatrudniona przez produkcję firma cateringowa zostanie najpewniej zastąpiona inną.

Film "Bez litości 3" realizowany jest przez wytwórnię Sony Pictures we współpracy z włoskimi firmami produkcyjnymi Eagle Pictures oraz Garbo Produzioni. Pierwsza część serii śledzi losy Roberta McCalla, uznanego za zmarłego żołnierza sił specjalnych, którego spokojne życie zostaje zakłócone przez rosyjskich gangsterów, z którymi wchodzi w konflikt. W sequelu produkcji główny bohater postanawia odszukać zabójców brutalnie zamordowanej przyjaciółki, byłej agentki CIA. Fabuła nadchodzącej trzeciej części cyklu jest na razie owiana tajemnicą. Prócz Washingtona i Fanning w obsadzie znaleźli się także David Denman, Sonia Ammar, Gaia Scodellaro i Bruno Bilotta. Premiera obrazu zaplanowana jest na 1 września 2023 roku. 

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bez litości | Denzel Washington

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy