Reklama

Ben Stiller aktorem dramatycznym?

Ben Stiller zastąpi Marka Ruffalo w filmie "Greenburg", który wyreżyseruje Noah Baumbach. Nominowany za scenariusz do "walki żywiołów" Baumbach, tym razem ponownie podejmie się roli zarówno scenarzysty, jak i reżysera.

Na razie wszelkie szczegóły dotyczące fabuły filmu trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że podobnie jak pozostałe filmy tego twórcy skupi się na związkach międzyludzkich.

Reklama

Początkowo obok Ruffalo miała się pojawić znana z "Zaczarowanej", Amy Adams, ale ona również zrezygnowała z tego projektu. Na razie producenci prowadzą rozmowy z innymi aktorkami, ale jak na razie żadnej nie wybrano.

Decyzja Bena Stillera o przyjęciu roli w filmie Baumbacha może świadczyć o tym, że znany przede wszystkim z komedii gwiazdor myśli o zmianie swojego wizerunku i pragnie spróbować swoich sił w poważniejszym dramacie. Zwłaszcza, że ostatnio pojawiły się również pogłoski o tym, że może wziąć udział w projekcie Greengrassa i Spielberga "The Trials of the Chicago 7", politycznym dramacie o konwencji demokratów, która miała miejsce w latach 60.

Baumbach w ostatnim czasie ma ręce pełne roboty. Niedawno napisał scenariusz do "The Emperor's Children", gdzie akcja rozgrywa się wokół wydarzeń z 11 września. Wyreżyserował też film "Margot at the Wedding", a teraz przygotowuje scenariusz dla Wesa Andersona - "The Fantastic Mr. Fox".

Hollywood Reporter

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ben Stiller | Mark Ruffalo | scenariusz | ben

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje