Reklama

Reklama

Ben Affleck: Wyciął sceny seksu

Ben Affleck przyznał, że wyciął wszystkie sceny seksu ze swojego nowego filmu "Nocne życie". Reżyser i aktor ujawnił, że nie był zadowolony ze swojej ekranowej prezencji.

"Nocne życie" w wykonaniu Sienny Miller i Bena Afflecka

W rozmowie z agencją Associated Press Affleck zdradził, że sceny seksu między jego bohaterem a postacią graną przez Siennę Miller nie znalazły się w ostatecznej wersji filmu. "Chciałem wyglądać najlepiej jak się da. Myślałem: 'Czym możesz się pochwalić?' i starałem się, aby było to widoczne w filmie" - tłumaczył Affleck.

Ostatecznie reżyser i aktor w jednej osobie zdecydował się na wycięcie wszystkich erotycznych momentów. "Wyglądałem jak chory niedźwiedź polarny"- przyznał samokrytycznie.

Jego ekranowa partnerka, Sienna Miller, dodała w rozmowie z E! News, że nakręcenie scen erotycznych do "Nocnego życia" zajęło 9 godzin. Aktorka dodała, że w scenariuszu filmu znalazł się montażowy moment, w którym jej bohaterka uprawia seks z protagonistą Afflecka w bardzo wielu miejscach, "w samochodzie, w barze...". Miller przyznała, że po całym dniu realizacji gorących scen "trzęsła się ze łzami w oczach". Szybko rzuciła jednak, że "Ben jest profesjonalistą".

Reklama

Akcja filmu "Nocne życie" rozgrywa się w szalonych latach 20. XX wieku, czyli w czasach, kiedy nawet wprowadzenie prohibicji nie powstrzymało strumieni alkoholu, lejących się w podziemnej sieci nielegalnych lokali, prowadzonych przez gangsterów. Każdy, kto był wystarczająco ambitny i opanowany, mógł wtedy zawalczyć o władzę i pieniądze, a Joe Coughlin (Ben Affleck), syn komisarza policji w Bostonie, już dawno odrzucił surowe zasady, zgodnie z którymi go wychowano, na rzecz korzyści płynących z działalności przestępczej.

Jednak pewne zasady obowiązują nawet wśród ludzi wyjętych spod prawa, a Joe łamie jedną z tych najważniejszych - naraża się na gniew wpływowego bossa mafii, kradnąc jego pieniądze i dziewczynę. Cała sprawa ma tragiczny finał. W konsekwencji Joe wkracza na ścieżkę zemsty. Powodowany własną ambicją, miłością i poczuciem zdrady opuszcza Boston i zdobywa coraz silniejszą pozycję w tętniącym życiem półświatku przemytników rumu w Tampie.

"Nocne życie" trafi na ekrany polskich kin 17 lutego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Nocne życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama