Reklama

Baron Cohen jako byk w Madrycie

Brytyjski komik Sacha Baron Cohen, który w swoim ostatnim filmie wcielił się w postać homoseksualnego dziennikarza zajmującego się modą, zrobił w czwartek furorę w Madrycie, pokazując się tam w przebraniu byka.

37-letni aktor, znany m.in. z filmu "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej", udał się do Hiszpanii w ramach promocji swojej nowej produkcji pt. "Bruno". Cohen przyjechał pod największą w Madrycie arenę do walki z bykami Las Ventas w towarzystwie dwóch muskularnych matadorów w ciągniętej przez konie karecie. Aktor miał na sobie czarny futrzany kostium z rogami i ogonem.

Reklama

"Przybyłem tu, aby odwrócić wszelkie zło wyrządzone społeczności gejowskiej przez hollywoodzki film Obywatel Milk z Seanem Pennem w roli głównej, który nawet nie jest gejem" - powiedział Cohen z niemieckim akcentem zgromadzonemu na miejscu tłumowi rozbawionych mieszkańców Madrytu.

Na koniec spotkania z fanami Cohen zaprosił "wszystkich przystojnych torreadorów" do swojego pokoju hotelowego na imprezę.

Nowy film Cohena, który opowiada o losach ekstrawaganckiego homoseksualisty pracującego w branży mody, wejdzie na ekrany kin 10 lipca.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brüno | Sacha Baron Cohen | brytyjski komik | aktor | baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje