Reklama

"Avon Man" nie dla Jackmana

Hugh Jackman zrezygnował z występu w komedii Kevina Limy "Avon Man" - poinformował serwis Deadline.com.

To dobra wiadomość dla fanów komiksowych superbohaterów, ponieważ uzyskany w ten sposób czas aktor będzie mógł przeznaczyć na przygotowanie się do roli Logana w sequelu "X-Men Origins: Wolverine".

Reklama

Scenariusz filmu został napisany przez Christophera McQuarrie i opowiada o początkach X-Mana w Japonii. Póki co nie ma reżysera, ale posunięcie Jackmana może znaczyć, że Fox zajmie się produkcją w przyszłym roku - sugeruje Deadline.com.

Jackman będzie również występował w "Selmie", gdzie zagra szeryfa Jima Clarka, którego aresztowanie Martina Luthera Kinga jest główną osią fabuły filmu reżyserowanego przez Lee Danielsa. Produkcja rusza po licznych problemach związanych z finansowaniem projektu. Jackman przytył na wiosnę prawie 14 kilogramów do roli w "Selmie", które musiał zrzucić na planie "Real Steel".

Mimo rezygnacji z występu w "Avon Manie", Jackman pozostał jednak współproducentem komedii, opowiadającej o mężczyźnie, który po zwolnieniu z pracy, zostaje sprzedawcą Avona. Ratuje się przed zniewieścieniem i bazując na swym wrodzonym uroku zostaje najlepszym pracownikiem firmy. Później próbuje uratować miasto i pomóc swojej wojowniczej rodzinie dzięki namówieniu kumpli do używania kosmetyków, co pomoże im wygrać regionalny konkurs.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hugh Jackman | MAN | Nie | Avon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje