Reklama

"Auta" nadal numerem jeden w USA

Po drugim weekendzie obecności w amerykańskich kinach animacja "Auta" nie dała się wyprzedzić najnowszym premierom i wciąż króluje na szczycie zestawienia. W tym tygodniu film, w którego polskiej wersji językowej już w piątek, 23 czerwca, usłyszymy głosy Doroty Segdy ("Tato"), Daniela Olbrychskiego ("Ogniem i mieczem") i Piotra Adamczyka ("Karol - człowiek, który został Papieżem"), zarobił w USA 31,2 miliona dolarów.

"Auta" pokonały premierowe filmy tygodnia. Na drugim miejscu z sumą 27,5 miliona dolarów, znalazła się "Nacho Libre" - komedia z Jackiem Blackiem ("King Kong"), który wcielił się w niej w postać księdza potajemnie walczącego w zapasach i oddającego w ten sposób zarobione pieniądze na upadający sierociniec.

Reklama

Trzecie miejsce należy w tym tygodniu do filmu "Szybcy i wściekli: Tokyo Drift", który swoim twórcom przyniósł po trzech dniach w kinach 24, 1 miliona dolarów. Opowieść o nielegalnych wyścigach samochodów znajdzie się wkrótce także w polskich kinach (przewidziana data premiery to 4 sierpnia).

Kolejna nowość w zestawieniu to romans "The Lake House" z udziałem Keanu Reevesa i Sandry Bullock. Film zarobił 13,7 miliona dolarów i ulokował się na czwartym miejscu najnowszego zestawienia.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film | Auta | film | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje