Reklama

Aukcja gadżetów z "Gwiezdnych wojen"

Słynne "świetlne miecze", którymi walczyli w "Gwiezdnych wojnach" Darth Vader i Luke Skywalker oraz wiele innych gadżetów używanych przez aktorów grających w filmach z tego cyklu, będzie można nabyć na aukcji, która odbędzie się w Beverly Hills w najbliższy piątek, 29 lipca.

Za każdy z "świetlnych mieczy" organizatorzy chcą zainkasować co najmniej po 60 tysięcy dolarów.

Reklama

Na aukcji znajdzie się też m. in. skórzana kurtka, którą miał na sobie Harrison Ford w filmie "Indiana Jones i ostatnia krucjata". Organizatorzy spodziewają się, że zostanie ona sprzedana za ok. 50 tysięcy dolarów.

Będzie też można nabyć mundur Toma Hanksa z filmu "Szeregowiec Ryan" oraz skórzany strój Johna Travolty, który nosił w filmie "Miejski kowboj".

Gadżety z "Gwiezdnych wojnach" pochodzą z kolekcji Gary'ego Kurtza, w latach 1973-81 jednego z najbliższych współpracowników reżysera George'a Lucasa. Kurtz zdecydował się sprzedać część kolekcji, aby "uporządkować i zachować" resztę.

Chętni mogą uczestniczyć w aukcji nie tylko osobiście, ale także telefonicznie lub za pośrednictwem internetu (adres: www.ebayliveauctions.com).

Dowiedz się więcej na temat: Darth Vader | gadżety | wojny | film | aukcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje