Reklama

Reklama

​Armie Hammer: Koniec leczenia? Miał problemy z alkoholem, narkotykami i seksem

Armie Hammer, o którym w tym roku było głośno głównie z powodu oskarżeń o kanibalizm, opuścił zamknięty ośrodek leczenia uzależnień. Spędził tam ponad pół roku, bo na leczenie zgłosił się na przełomie maja i czerwca tego roku. Gwiazdor przeszedł terapię w związku z problemami, jakie miał z alkoholem, narkotykami i seksem.

Armie Hammer z żoną Elizabeth Chambers

Jak donosi serwis Etonline, informację o tym, że Armie Hammer zakończył pobyt w zamkniętym ośrodku dla uzależnionych w Orlando na Florydzie, do którego trafił 31 maja tego roku, potwierdził prawnik aktora. Gwiazdor znany z takich filmów jak "Tamte noce, tamte dni" czy "Jeździec znikąd", zdecydował się na leczenie po tym, gdy stał się bohaterem głośnych skandali.

Reklama

Armie Hammer: Alkohol, narkotyki, seks, kanibalizm...

Na początku roku do mediów wyciekły screeny korespondencji, jaką miał prowadzić na Instagramie z kobietą, której opisywał swoje fantazje seksualne. Z opublikowanych wiadomości wynika m.in., że chciałby pić ludzką krew i że jest kanibalem, pojawił się także wątek gwałtu.

Gwiazdor stanowczo zaprzeczył, że te wiadomości są prawdziwe. "Nie odpowiadam na te fałszywe oskarżenia, ale w świetle okrutnych i bezpardonowych ataków na mnie w sieci, nie mogę zostawić swoich dzieci na cztery miesiące, aby kręcić film na Dominikanie" - napisał aktor w specjalnym oświadczeniu, informując jednocześnie, że rezygnuje z roli w filmie "Shotgun Wedding", w którym miał zagrać z Jennifer Lopez.

Wydawało się, że Hammer będzie walczył o swoje dobre imię, jednak w marcu stał się bohaterem kolejnego skandalu. Kobieta o imieniu Effie oskarżyła go o gwałt oraz o przemoc fizyczną i psychiczną. W czasie specjalnie zwołanej konferencji prasowej stwierdziła, że w 2017 roku aktor brutalnie znęcał się nad nią przez cztery godziny, a ona była pewna, że ją zabije. Adwokat aktora zaprzeczył słowom kobiety, jednak policja w Los Angeles rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie.

Po tych oskarżeniach aktor stał się w Hollywood persona non grata i stracił wszystkie role, do których się przygotowywał. Jaki jest wynik śledztwa, na razie nie wiadomo, bo - jak podaje serwis Pagesix - policja przekazała sprawę do prokuratury w Los Angeles.

Amerykańskie media informują, że po opuszczeniu zamkniętego ośrodka Hammer wrócił na Kajmany, gdzie mieszkają jego żona Elisabeth Chambers, z którą od lipca 2020 roku jest w separacji, oraz dwójka ich dzieci.

Zobacz również:

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

W obronie golizny! Jeden z największych skandali w historii

Znany aktor pobił reżysera? "Oscarowe samobójstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Armie Hammer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama