Reklama

Reklama

Anna Mucha nago? Pokazała zdjęcie

Anna Mucha nago na Instagramie? Aktorka zorganizowała w sieci sesję pytań i odpowiedzi, podczas której podzieliła się także odważnym kadrem.

Anna Mucha nago na Instagramie? Aktorka zorganizowała w sieci sesję pytań i odpowiedzi, podczas której podzieliła się także odważnym kadrem.
Anna Mucha /VIPHOTO /East News

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Serialowa Magda z "M jak miłość" doskonale odnajduje się także w teatrze, a każdy spektakl z jej udziałem gromadzi sporą widownię. Obecnie gwiazda wraz z innymi aktorami objeżdża Polskę ze sztuką "Przygoda z ogrodnikiem".

Lekka komedia z plejadą gwiazd cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sama pani Ania zaprasza na spektakle także za pośrednictwem Instagrama. Między podróżami do kolejnych miast, w których na afiszach pojawił się właśnie wspomniany projekt, Anna Mucha postanowiła udzielić odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników sieci.

Reklama

Anna Mucha: Naga sesja?

Spora część wpisów udostępnionych przez gwiazdę dotyczyła właśnie "Przygody z ogrodnikiem", a Mucha chętnie dzieliła się informacjami o kolejnych występach, dziękując za ciepłe przyjęcie. Obok zapytań o premierowe wystąpienia nie zabrakło także bardziej osobistych uwag, na które aktorka także odpowiedziała.

Jedno z nich dotyczyło m.in. sesji zdjęciowej: ktoś zapytał Annę Muchę o to, czy zdecydowałaby się w przyszłości na pojawienie się przed obiektywem bez ubrań. "Naga sesja kiedyś czy już raczej nie?" - brzmiało pytanie.

Anna Mucha nie pozostawiła fana bez odpowiedzi, odpowiadając znaną sentencją: "Nigdy nie mów nigdy". Swoje słowa aktorka zilustrowała pikantną fotografią, na której zasłania nagie piersi napisami.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila źle wybrała? Co z resztą?

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji". Córka ujawnia szokujące fakty

Karolina Gruszka wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL