Reklama

Anna Karczmarczyk w bikini "jak Afrodyta"

Anna Karczmarczyk opublikowała w internetowej galerii wyjątkowo gorące zdjęcie. Aktorka znana między innymi z "Na dobre i na złe" podzieliła się z fanami fotografią w stroju kąpielowym. Internauci oszaleli z zachwytu.

Lato na Instagramie w pełni! Okres wakacyjnych wyjazdów spowodował, że w sieci roi się od gorących zdjęć gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami odważnymi kadrami. Teraz na takie zdjęcia zdecydowała się również Anna Karczmarczyk, która przebywa właśnie na greckim urlopie na Santorini. Do internetowej galerii aktorki znanej między innymi z serialu "Na dobre i na złe" trafiły gorące fotografie w samym stroju kąpielowym.

Reklama

Pod wakacyjnymi zdjęciami Karczmarczyk pojawiło się wiele komentarzy. Zachwyceni internauci obsypali aktorkę masą miłych słów. Największe zamieszanie na profilu kobiety bez wątpienia wywołało zdjęcie, na którym gwiazda śmiało eksponuje swoje pośladki. Fani nie przestają komentować!

"Pięknie popatrzeć"; "Ładna, zgrabna i w głowie poukładane, no czego można jeszcze chcieć"; "Dobre oko fotografa. Piękne foto i cudna Ty!"; "Jesteś jak Afrodyta, cudownie..." - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje