Reklama

"Aniołki Charliego 2: Halo"

Jak już informowaliśmy, trwają prace nad sequelem przeboju "Aniołki Charliego". Ostatnio z planu produkcji nadeszło kilka nowych informacji. Podobno premiera filmu zaplanowana jest na lato 2003 roku, a obraz ma nosić podtytuł "Halo".

W filmie "Aniołki Charliego 2: Halo" na pewno wystąpi Cameron Diaz, która za powtórzenie roli Natalie otrzyma honorarium w wysokości 20 milionów dolarów. Na razie nie wiadomo, ile za wystąp w sequelu "Aniołków Charliego" otrzymają Drew Barrymore (Dylan) i Lucy Liu (Alex). Obie aktorki, mimo wcześniejszych sprzecznych informacji na temat powtórzenia swych ról, zdecydowały się jednak zagrać w filmie.

Reklama

Roli Bosley'a nie powtórzy natomiast na pewno Bill Murray. Już podczas prac nad pierwszą częścią opowieści nie było tajemnicą, iż aktor nie jest najszczęśliwszy biorąc udział w projekcie.

Na fotelu reżysera filmu "Aniołki Charliego 2: Halo" zasiądzie ponownie McG (Joseph McGinty Nichol). Nad scenariuszem opowieści pracuje John August. Na razie nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NAD | hala | charlie | Halo | Aniołki Charliego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje