Reklama

Reklama

Angelina Jolie uwodzi z plakatu

Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie.

Na plakacie Jolie wygląda niczym postać gry komputerowej. Jest zjawiskowo piękna, a zarazem tajemnicza i nierealna. Porcelanową cerę i morsko-złote oczy otaczają kruczoczarne włosy.

Każda produkcja filmu z udziałem tej aktorki to marketing sam w sobie. Media publikują każde jedno zdjęcie, które uda się zrobić na planie zdjęciowym. Żywią się każdą plotką na temat trybu pracy ekipy - nawet tym, że Jolie w przerwie od zdjęć zjadła ciastko. Żywiołowo reagują na pojawienie się trailera i plakatu. Tak było przy poprzednim filmie sensacyjnym "Wanted: Ścigani", tak jest i przy "Salt", choć film wejdzie do kin dopiero w lipcu 2010 roku.

Reklama

A zatem "Kim jest Salt?". Evelyn A. Salt jest podejrzewana o bycie uśpionym rosyjskim szpiegiem, który planuje zamach na prezydenta.

"Jolie wciela się w postać, o której nic nie można powiedzieć na pewno. Ludzie, którym się wydaje, że znają ją naprawdę, mogą się mylić. Ci, którzy sądzą, że potrafią ocenić, czy faktycznie ukrywa swoją tożsamość - nie powinni mieć pewności" - powiedział producent filmu Lorenzo di Bonaventura, cytowany przez "US Magazine".

Aby efekt ten pogłębić, Jolie co chwilę zmienia swój filmowy wizerunek. Raz jest słodką blondynką, a raz kruczowłosą femme fatale, która bez trudu sięgnęłaby po broń.

"Zadaniem widza będzie wciąż zgadywać. Ona opowie swoją historię, ale czy można temu wierzyć?" - dodał producent.

W Polsce odliczanie do premiery "Salt" będą tym większe, ponieważ na ekranie oprócz hollywoodzkiej gwiazdy zobaczymy Daniela Olbrychskiego.

Zobacz zwiastun filmu "Salt":

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Salt | Angelina Jolie | Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL