Reklama

Reklama

Aktorzy zagrali mecz piłkarski

To był mecz piłkarski, jakiego jeszcze nie było! Na boisko wybiegli m.in. bracia Mroczkowie, Maciej Zakościelny, Przemysław Sadowski, Andrzej Precigs, Steffen Moller i Ryszard Zatorski, a wśród kibiców dostrzegliśmy Kacpra Kuszewskiego, Joannę Koroniewską, Agnieszkę Fitkau-Perepeczko i Małgorzatę Kożuchowską. Wszystko z okazji meczu ekipy serialu "M jak Miłość" z drużyną komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj", który odbył się w jednej z warszawskich hal piłkarskich.

Komentatorem podczas tego wyjątkowego spotkania był znany dziennikarz sportowy - Włodzimierz Szaranowicz, który umiejętnie wprowadził kibiców w piłkarski nastrój.

Mimo przyjacielskiej atmosfery na boisku nie zabrakło emocji i kibice mogli czuć się usatysfakcjonowani. Padło dużo bramek, było sporo błyskotliwych zagrań i zaangażowania w grę. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla ekipy serialu "M jak Miłość", a niekwestionowaną gwiazdą został Rafał Mroczek, który strzelił trzy bramki. Po ostatnim gwizdku sędziego bohater spotkania chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Reklama

"Sędzia dwa razy dał im fory, ale trudno, najważniejsze, że wygraliśmy - jest się z czego cieszyć. Strzeliłem trzy bramki i z tego też jestem zadowolony, mecz stał na niezłym poziomie, była fajna atmosfera i spoko kibice" - powiedział po meczu Rafał Mroczek.

"Przed imprezą byłem nastawiony sceptycznie, ale okazało się, że jest naprawdę super. Ostatnio grałem w piłkę jak byłem dzieckiem, ale na szczęście całkiem nieźle mi poszło" - dodał najlepszy w ekipie "Tylko mnie kochaj" - Maciej Zakościelny.

Na koniec wszyscy piłkarze dostali pamiątkowe medale, a kibice nagrodzili ich gromkimi brawami. Impreza była bardzo udana, szkoda tylko, że meczu nie mogło obejrzeć więcej kibiców.

Zobacz galerię zdjęć z imprezy.

Reklama

Reklama

Reklama