Reklama

Aktorzy typują: Kto w finale mundialu?

Mistrzostwa świata w piłce nożnej dla polskiej reprezentacji już się zakończyły. Pozostało nam cieszyć się jedynie świetną i widowiskową grą innych zespołów. Piękne święto sportu znów zapowiada się fascynująco. INTERIA.PL rozmawia ze znanymi aktorami i reżyserami o najlepszych drużynach i prawdopodobnym finale.

- Czy mam swojego faworyta? Ja kibicuję piłce nożnej w ogóle jako dziedzinie sportu. Uważam że jest to taka dziedzina, która może zrobić bardzo wiele dobrego w umysłach młodych ludzi - powiedział aktor Maciej Kozłowski.

Reklama

- Zachwyciła mnie Brazylia, chociaż składam wielki pokłon w stronę Chorwacji. Niestety nie widziałem meczu Czech, ale prasa na ten temat się dużo rozpisywała. Zamierzam przyjrzeć się bliżej tej drużynie. Bardzo podobają mi się również drużyny afrykańskie. Pojawiają się jak czarne konie na tym mundialu, np. Wybrzeże Kości Słoniowej, które zagrało rewelacyjnie z Argentyną. Zagrali w sposób niekonwencjonalny, odważny trochę lekkomyślny, ale widać, że ci chłopcy lubią grać w piłkę - o swoich sympatiach opowiedział Deląg.

Aktorzy mówili także o ścisłym finale piłkarskiego święta.

- Co do finału, to ciężko mi powiedzieć. Myślę, że jeszcze za mało drużyn widziałem, ale drużyny, które są w dobrej formie to na pewno Brazylia, na pewno Czechy i na pewno Argentyna. Może przebije się któraś z drużyn afrykańskich czego im gorąco życzę, bo może wzbogacić to finał. Jest też parę drużyn, tak zwanych "maszyn", "automatów", czyli drużyna niemiecka, szwajcarska. U Francuzów za to tym razem coś nie działa, nie funkcjonuje - typował drużyny Paweł Deląg.

- Spodziewam się, że w półfinale może się znaleźć Brazylia, Argentyna, Holandia i myślę, że znajdzie się w tym gronie jakiś "czarny koń" - zakończył Maciej Kozłowski.

- Jeśli chodzi o finał to myślę, że będzie on między drużyną południowoamerykańską, a europejską. Myślę, że może to to być Brazylia i Holandia - dodał reżyser Kazimierz Kutz.

Finał Mistrzostw Świata zaplanowano na 9 lipca.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje