Reklama

Agnieszka Włodarczyk: Wszystko zaczęło się od "Sary"

Aż trudno uwierzyć, że jej aktorka kariera trwa już 18 lat. Zadebiutowała u boku Bogusława Lindy w filmie "Sara". Był rok 1997 i miała wówczas 17 lat. W sobotę, 13 grudnia, Agnieszka Włodarczyk obchodziła 35. urodziny.

Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała na scenie Teatru "Buffo" już jako czternastolatka. "Ona będzie gwiazdą" - powiedział na jej widok Maciej Ślesicki. Kiedy szukał dziewczyny do roli w filmie "Sara", przypomniał sobie o nastolatce. Agnieszka bez trudu pokonała rywalki starające się o tytułową rolę i wkrótce stanęła przed kamerą obok Bogusława Lindy, Marka Perepeczko i Cezarego Pazury.

Reklama

"Dziewczyna albo ma coś w spojrzeniu, uśmiechu, gestach, albo nie. Szkoła aktorska nie ma z tym nic wspólnego. Tego się nie da nauczyć" - tłumaczył wybór nieprofesjonalnej aktorki Ślesicki. Po premierze filmu wszyscy mówili tylko o niej. Nie tylko dlatego, że okazała się utalentowaną aktorką, ale również z powodu odważnej erotycznej sceny, w której zagrała.

W prasie rozpętała się burza... Dziennikarze uznali, że żaden, nawet najlepszy scenariusz nie usprawiedliwia wykorzystywania do tego typu zadań tak młodej dziewczyny.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje