Reklama

Affleck: Nigdy nie zagram z żoną

Ben Affleck i jego żona Jennfier Garner najprawdopodobniej nie zagrają już razem w żadnym filmie.

Jak donosi portal UsMagazine.com, zapytany o współpracę na planie ze swoją od 5 lat żoną , Affleck odparł bez wahania: "Jen jest świetną aktorką. Byłbym szczęśliwcem mogąc z nią zagrać. Jednak coś mi mówi, że ludzie nie chcą oglądać na ekranie prawdziwych par".

Reklama

Affleck wydaje się coś już o tym wiedzieć. Film "Gigli" z 2003 roku, gdzie wystąpił u boku swojej ówczesnej partnerki - Jennifer Lopez - okazał się komercyjną klapą i został bezwzględnie potraktowany przez krytyków, a nawet przyniósł mu wątpliwy zaszczyt w postaci statuetki "Złotej Maliny". Affleck i Lopez rozstali się rok później.

"Myślę, że widzom trudno jest pozbyć się niedowierzania" - dodał Affleck w tej kwestii w wywiadzie dla magazynu "Time". "Oni wiedzą już wiele na temat relacji między tymi ludźmi i kiedy próbuje się ich przekonać do fikcyjnego związku między nimi, okazuje się to rozpraszające" - wyjaśnił.

Zanim 38-letni Affleck i Garner zaczęli się ze sobą spotykać, wystąpili razem w filmie "Daredevil" w 2003 roku. Obecnie są oni rodzicami 4-letniej Violet i 1,5-rocznej Seraphiny.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | zagranie | ben | żona | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje