"50 twarzy Blacka": Seks i humor

Po wyśmianiu mody na młodzieżowe slashery w hicie "Straszny film" i wielkiej zgrywie z kina grozy w "Dom bardzo nawiedzony", Marlon Wayans i Michael Tiddes powracają z kolejną produkcją. Tym razem etatowi rozśmieszacze Ameryki biorą na warsztat hollywoodzki megahit i pytają, co kręci i podnieca widzów w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Marlon Wayans (L) wyśmiewa "50 twarzy Greya"

Ich odpowiedź zawrze się w komedii "50 twarzy Blacka" - bezkompromisowej parodii przeboju na podstawie bestsellera E.L. James. Film, w którym "seks i humor idą ręka w rękę" trafi do kin 29 stycznia.

Reklama

W obsadzie zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów "Kac Vegas" i "Druhny" oraz Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego hitu!

W zwiastunie "50 twarzy Blacka" obrywa się również takim przebojom jak "Magic Mike" i "Django".   

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko... kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

Dowiedz się więcej na temat: 50 twarzy Blacka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje