Reklama

49-letnia Pamela Anderson nago

W kanadyjskim filmie "The People Garden" możemy oglądać 49-letnią Pamelę Anderson nago.

Pamela Anderson w filmie "The People Garden"

Obraz w reżyserii Nadii Litz opowiada historię dziewczyny o imieniu Sweetpea (Dree Hemingway), która wyrusza do Japonii, by zerwać ze swym chłopakiem - rockowym gwiazdorem (François Arnaud). W trakcie podróży zaczyna jednak podejrzewać, że jej ukochany nie żyje, po tym jak nie odnalazł się po leśnej wycieczce.

Reklama

Światowa premiera obrazu miała premierę w kwietniu w ramach festiwalu filmowego w Buenos Aires, na amerykańskie obrazy "The People Garden" trafił w poniedziałek, 12 września.

Przypomnijmy, że w grudniu 2015 Pamela Anderson znalazła się na okładce ostatniego "nagiego" wydania "Playboya". Była to jej 15. rozbierana sesja dla legendarnego magazynu Hugh Hefnera. "Dostałam telefon od prawnika Hugh Hefner’a, który powiedział: 'Nie chcemy nikogo innego. Chcemy żebyś to Ty była na tej okładce'"- relacjonuje Anderson.

Anderson, która jest matką dwóch synów, zapewniła, jej dzieci dobrze przyjęły tę sensacyjną wiadomość. "Chciały mi nawet przybić piątkę" - żartowała Anderson.

W 2017 roku Anderson zobaczymy też w kinowej wersji "Słonecznego patrolu". "Nie moglibyśmy zrobić tego filmu bez ciebie" - napisał o Pameli Anderson gwiazdor produkcji, Dwayne Johnson.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje