Reklama

Reklama

Zwyciężczyni "Top Model": Nie chcą mnie rozbierać

Osi Ugonoh nie ma problemu z pozowaniem do nagich zdjęć. Twierdzi, że brak zahamowań w tym zakresie zawdzięcza przede wszystkim otwartej, pozbawionej pruderii rodzinie. Nie wyklucza też, że zgodziłaby się na nagą sesję, gdyby otrzymała taką propozycję.

Nigdy nie miałam problemu z nagością - wyznaje Osi Ugonoh

Naga sesja to nieodłączny element każdej edycji programu "Top Model". Także Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. sezonu reality show stacji TVN, musiała stanąć topless przed obiektywem Marcina Tyszki. Gwiazda twierdzi, że nie było to dla niej trudne zadanie, pozowanie nago traktuje bowiem jako część pracy modelki.

- Nigdy za bardzo nie miałam problemu z nagością, może to jest przez moją rodzinę, bo my jesteśmy dosyć otwarci - mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Modelka podkreśla jednak, że jeśli nie musi pokazywać nagiego ciała, to woli tego nie robić. Nie wyklucza jednak, że gdyby otrzymała interesującą propozycję nagiej sesji zdjęciowej, wyraziłaby na nią zgodę.

Reklama

- Ale na razie jakoś nie dostałam żadnych propozycji, więc cały czas jestem ubrana i to też mi pasuje - przyznaje gwiazda.

Osi Ugonoh jest zwyciężczynią 4. edycji programu "Top Model", którą telewizja TVN emitowała od 1 września do 24 listopada 2014 roku. Obecnie widzowie stacji mogą oglądać już 6. edycję reality show dla aspirujących modeli.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Osi Ugonoh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama