Reklama

Znamy wszystkich uczestników 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Dziesięć gorących nazwisk podjęło się wyzwania, które wymaga niemałej odwagi! Pochodzą z różnych kręgów, mają na swoich kontach różne doświadczenia. Już wkrótce sala treningowa stanie się ich drugim domem. To tam w pocie czoła będą uczyć się skomplikowanych układów choreograficznych. A wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności w 12. edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Poznajmy pełny skład gwiazdorskiego show Polsatu!

Oliwia Bieniuk to jedna z faworytek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Uczestniczki 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Właśnie została ujawniona ostatnia uczestniczka 12. edycji "Dancing with the Stars". Iza Małysz, żona słynnego skoczka narciarskiego, wielokrotnego mistrza świata, Adama Małysza, dołączyła do zaszczytnego grona, którego taneczne zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem już jesienią w poniedziałkowe wieczory! Magister prawa i administracji z wykształcenia, businesswoman, menedżerka sportu w jednej osobie. Niezwykle silna i zdeterminowana mieszkanka Wisły, gdzie opiekuje się bogatą galerią trofeów męża i realizuje swoje pasje.

Reklama

Śliczna i zaledwie 19-letnia influencerka Oliwia Bieniuk to córka aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Jej marzeniem jest pójście w ślady mamy - chciałaby zostać aktorką. Do tej pory można ją było zobaczyć w kilku reklamach, choć propozycji zawodowych otrzymała znacznie więcej! Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia przedstawiające własne stylizacje.

Kinga Sawczuk, znana jako Kompleksiara, to gwiazda internetu. Promuje tam ideę walki z niską samooceną, radzi, jak pokochać i zaakceptować siebie czy pozbyć się kompleksów. W oparciu o swoje doświadczenia napisała poradnik pt. "Kinga Sawczuk. Jak zaistnieć w necie i być sobą?". Praca z kamerami nie stanowi dla niej żadnego problemu - ma za sobą pierwsze kroki na planie filmowym. W 2019 roku zadebiutowała na ekranie w "#Jestem M.Misfit".

Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała razem z mężem Sławomirem przebojem wkradli się na polskie salony. Ich piosenki "Miłość  w Zakopanem" czy "Weselnego pytona" znają chyba wszyscy Polacy! Z wykształcenia popularna piosenkarka jest aktorką. Ukończyła krakowską szkołę aktorską. Jeszcze na studiach wystąpiła w filmie Agnieszki Holland! Na swoim koncie ma nawet występ w kilku produkcjach bollywoodzkich.

Bizneswoman i fotografka w jednej osobie. Sylwia Bomba to kolejna gwiazda prężnie działająca w cyberświecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 760 tys. osób. Influencerka porusza na nim tematy związane z parentingiem i dietetyką. Stanowi inspirację dla innych kobiet. W ostatnich latach przeszła imponującą metamorfozę. Po tym jak odkryła, że choruje na insulinooporność, z pomocą lekarzy, diety oraz aktywności fizycznej schudła 30 kilogramów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 12

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje