Reklama

​Wystartował erotyczny podcast Magdy Mołek

"Dziewczyny (i Chłopaki)! Kobiety (i Mężczyźni)! Co za dzień! Właśnie wystartował nasz podcast o kobiecej seksualności, który stworzyłyśmy dla Was z Joasią Keszką" - poinformowała na Instagramie Magda Mołek. W pierwszym odcinku projektu "Rozważna i erotyczna" jego autorki rozmawiają o języku w seksie i o tym, jak przełamać opór przed głośnym wypowiadaniem "tych" wyrazów. I zapowiadają, że tematy kolejnych odsłon będą równie emocjonujące.

Magda Mołek ma dość uciszania kobiet za pomocą pseudomoralnych połajanek

Autorki podcastu twierdzą, że pomysł na ten projekt powstał dlatego, że obie mają dość uciszania kobiet za pomocą pseudomoralnych połajanek i zamierzają mówić głośno oraz bez poczucia winy, wstydu czy strachu o łechtaczkach, orgazmach, przyjemności czerpanej z seksu, a także prawie do dokonywania własnych wyborów.

Pierwszy z ośmiu odcinków podcastu jest dostępny bezpłatnie w serwisie YouTube. "Znamy się z Joanną od lat (...). Postanowiłyśmy wreszcie moje pytania i jej odpowiedzi oraz moje doświadczenia i jej doświadczenia, i w ogóle kobiecą mądrość (...) zebrać w całość i opowiedzieć wam o niej" - wyjaśnia na wstępie Magda Mołek.

Reklama

A Joanna Keszka, założycielka portalu Barbarella.pl i trenerka kreatywnego seksu dodaje: "W przestrzeni seksualnej o kobietach często mówi się źle. Nam kobietom wmawia się, że (...) trzeba nas trzymać na krótkiej smyczy, że jeżeli nam pozwoli się na więcej, to będziemy biegać nago po ulicach".

Obie panie chcą zmienić to podejście, a żeby przełamać lody, postanowiły na początek porozmawiać o nazewnictwie części intymnych. "To jest fantastyczny temat i zawsze jak pada słowo cipka, wagina, pochwa, to pojawia się dobra energia" - zapewnia Joanna Keszka. "Chcemy zwrócić waszą uwagę na język, który jest narzędziem komunikacji, a komunikacja w związku i w seksie jest szalenie istotna" - twierdzi Magda Mołek.

W kolejnych odcinkach, które będą dostępne w aplikacji Empik Go, Mołek i Keszka będą rorozmawić o orgazmach, zabawkach erotycznych, budowie żeńskich genitaliów, feminizmie, masturbacji, a także gwałcie i zgodzie na seks.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje