Reklama

Wygrała "Top Model". Ma kontrakt!

Paulina Papierska - zwyciężczyni polskiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką" - wciąż jest top tematem. Internauci się z niej śmieją, a ona, jak się okazuje, już współpracuje z agencją, do której należy sama Anja Rubik.

- Współpraca z moją firmą przyniesie Paulinie duże możliwości, które będzie mogła wykorzystać w najlepszy dla siebie sposób. Anja te możliwości wykorzystała i sami możecie zobaczyć, co jej przyniosły - wyznaje magazynowi "Takie jest życie" prezes agencji D'Vision, Lucyna Szymańska.

Reklama

Także Rubik nie wyklucza w przyszłości spotkania z Papierską na wybiegu lub sesji zdjęciowej.

- Paulinie, co prawda, brakuje kilku centymetrów, ale to wcale nie znaczy, że stoi na straconej pozycji. Jest ładna, ma dużo wdzięku i będzie mogła znaleźć swoje miejsce w modellingu. Posiada dużo pozytywnych cech, a czy staną się one jej atrybutem, zobaczymy - mówi dyplomatycznie Anja.

Z własnego doświadczenia doskonale wie, że początki bywają trudne. Jak wspomina swoje?

- Mnóstwo castingów, podróże, potem przeprowadzka do Paryża, dwa lata szkoły, lekcje w języku angielskim i francuskim. To był bardzo ciężki okres. Z powodu szkoły wycofałam się z pokazów, ambitniejszych prac i pracowałam głównie dla opłacenia czesnego i mieszkania. Potem przyszło rozczarowanie, bo dzięki ciężkiej pracy zdałam maturę, a w kręgach modowych zostało to uznane za odrzucenie szansy, którą mi dano, kosztem szkoły. Nie pochwalono tego. Wręcz przeciwnie! Więc znów trzeba było zacząć prawie od początku - opowiada.

Rubik uważa, że finalistkom "Top Model" na pewno będzie łatwiej.

- Przede wszystkim nauczyły się nie zrażać niepowodzeniami. Nie będzie im obcy wybieg ani pozowanie do zdjęć. Ale ten program to nie przygotowanie do zawodu w sensie ścisłym. To uchylenie małej szparki w drzwiach, a od dziewczyn już zależy, czy potrafią te drzwi otworzyć - tłumaczy.

Młodym modelkom według niej niezbędne są: cierpliwość, pracowitość i odporność psychiczna.

- Poza tym ważny jest wzrost, fotogeniczność i to "coś", trudne do zdefiniowania - dodaje Anja.

To "coś" posiada - według Rubik - Joanna Krupa, która namieszała w polskim show-biznesie swoją nietuzinkowością.

- Ma trochę inny sposób bycia niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jest pewna siebie, uśmiechnięta i pokazuje całą sobą, że 'american dream' jest możliwy. To chyba trafiło na podatny grunt i porwało publiczność - ocenia top modelka.

Jakich rad udziela Paulinie?

- Niech zawsze będzie sobą, nie ulega niedobrym wpływom, nie ufa przypadkowym obietnicom i dąży do tego, co chce osiągnąć - podsumowuje Anja Rubik.

Takie jest życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje