Reklama

Wirujący seks Kasi Cichopek

Podczas konkursu "tanecznej Eurowizji" w Londynie, Kasia Cichopek (25 l.) i Marcin Hakiel (24 l.) zaprezentują dwa tańce: cha-chę i freestyle.

W tym drugim jest bardzo dużo elementów akrobatycznych. "Kasia będzie się unosiła, a ja będę tarzał się po ziemi" - opowiada ze śmiechem Hakiel.

Reklama

Choć do 1 września, kiedy odbędzie się Europejski Konkurs Tańca, zostało jeszcze trochę czasu, Kasia i Marcin mają ułożone dwie choreografie, a kreacje wiszą już na wieszakach...

Brakuje tylko jednego: butów dla Kasi. Dlatego w teledysku, który będzie filmową wizytówką pary, Kasia i Marcin tańczą boso. "Mam bardzo małą stopę. W Polsce dużym problemem jest kupienie butów w rozmiarze 35. Pantofle do tańca sprowadzam więc aż z Londynu" - mówi "Super Expressowi" aktorka.

Teledysk jest bardzo widowiskowy i seksowny: para w strumieniach wody wiruje w rumbie, tańcu miłości. Zupełnie jak bohaterowie filmu "Dirty Dancing". "Muzyka jest bardzo wolna, pełna namiętności. Chcieliśmy pokazać się z romantycznej strony. To także nasza historia, ponieważ poznaliśmy się przez taniec i dzięki niemu jesteśmy razem" - tłumaczy Marcin.

Para przyznaje, że jest już zmęczona treningami. Ćwiczą codziennie ponad sześć godzin.

Taneczne zmagania Kasi i Marcina w Europejskim Konkursie Tańca będzie można obejrzeć 1 września na antenie TVP 2.

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tańce | marcin | seks | kasia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje