Reklama

Wiktoria Omyła: Na razie nie myślę o nagich sesjach

Znana z "Tańca z gwiazdami" Wiktoria Omyła ma nadzieję na długą karierę taneczną. Nie myśli o próbowaniu swoich sił w aktorstwie czy muzyce, choć przyjęłaby propozycję pracy w modelingu. Na razie nie przewiduje rozbieranych sesji dla magazynów dla mężczyzn, nie wyklucza jednak, że w przyszłości pokaże nagie ciało.

Wiktoria Omyła na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Tancerze, którzy zyskali popularność w show-biznesie często decydują się na pracę także w innych dziedzinach artystycznych. Tak postąpiła m.in. Edyta Herbuś, która zajęła się karierą aktorską, oraz Stefano Terrazzino z powodzeniem rozwijający się jako wokalista.

Reklama

W bliskim otoczeniu Wiktorii Omyły są osoby, które postanowiły przerwać karierę taneczną i zająć się muzyką, malarstwem lub fotografią. Sama jednak nie planuje takich zmian zawodowych.

- Ja mam dopiero 19 lat, cała kariera przede mną. Myślę, że prędko się to nie skończy, pozostanę przy tańcu, bo ani aktorstwo, ani wokal to nie jest moja mocna strona - mówi tancerka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Istnieje jednak branża, w której tancerka mogłaby się odnaleźć. Jest nią modeling, w którym ma już pewne doświadczenie. Pozowała do kilku sesji zdjęciowych, choć traktowała je raczej jako chęć sprawdzenia się w czymś innym niż taniec.

- Oglądając zdjęcia z fotografami, doszliśmy do wniosku, że nie jest źle, dlatego jeśli będzie szansa wziąć udział, to jak najbardziej - mówi Wiktoria Omyła.

Tancerka odrzuca jednak możliwość pozowania do nagich zdjęć dla magazynu dla mężczyzn. Nie twierdzi, że nigdy nie weźmie udziału w tego rodzaju sesji, nie jest im przeciwna, uważa jednak, że na razie jest na to zbyt młoda. Nie ukrywa jednak, że gdyby otrzymała taką propozycję za kilka lat, byłaby skłonna ją przyjąć.

- Może w przyszłości chciałabym pokazać ludziom, że swoją ciężką pracą można tak wypracować swoje ciało, że nie trzeba się będzie go wstydzić i będzie można je pokazać publicznie - mówi Wiktoria Omyła.

Wiktoria Omyła wystąpiła w dwóch polsatowskich edycjach "Tańca z Gwiazdami". Jej tanecznymi partnerami byli aktorzy Adam Zdrójkowski i Marcin Korcz.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Omyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje