Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w negliżu i bez makijażu. Internauci pomylili ją z Maffashion! Widzicie podobieństwo?

Wiktoria Gąsiewska opublikowała w sieci kilka kadrów z chwil błogiego relaksu. Pod słoneczną publikacją bardzo szybko pojawiły się komentarze internautów. Część z nich przyznała, że w pierwszej chwili pomylili młodą aktorkę z Maffashion. Widzicie podobieństwo?

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła internautów

Wiktoria Gąsiewska jest obecna w mediach od wielu lat. 22-latka debiutowała w branży filmowej już jako dziecko. Widzowie z pewnością pamiętają ją z serialu "Rodzina zastępcza plus" czy filmu "Jasminum". Przez lata zagrała w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, wzięła również udział w programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z gwiazdami" czy "Dance, dance, dance".

Aktorka zdecydowanie nie narzeka na brak popularności i pracy. 22-latka jest niezwykle aktywna i chętnie bierze udział w kolejnych projektach. Stara się przy tym nie zaniedbywać fanów, z którymi jest w bezpośrednim kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio postanowiła zamieścić na swoim Instagramie kilka słonecznych kadrów, na których widzimy ją opalającą się na plaży w stroju kąpielowym z modną chustą na głowie. Aktorka pozuje w naturalnym wydaniu, bez grama makijażu.

Reklama

"Na słońcu jakoś tak... lepiej. A Was co motywuje? Jakie 'małe' rzeczy dają Wam radość?" - zapytała Wiktoria Gąsiewska. Na odpowiedzi swoich fanów nie musiała zbyt długo czekać.

Wiktoria Gąsiewska niczym Maffashion? Tak twierdzą internauci

Pod słonecznym wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób błyskawicznie odpowiedziało na pytanie swojej ulubienicy: "Ty nas motywujesz!" "Zdecydowanie słońce dodaje Nam energii". "Mnie na przykład motywuje wyparcie drugiej osoby". "Czytanie, rozmowy z innymi". 

Inni zostawili pod postem setki serduszek. Nie zabrakło też słów zachwytu i komplementów: "Piękna". "Super zdjęcia". "Klasa". "Cudo". 

Wśród wpisów pod zdjęciem 22-latki znajdziemy też komentarze, w których internauci twierdzą, że w pierwszej chwili pomylili Wiktorię z Julią Kuczyńską: "Myślałem, że to Maffashion!" – napisał Jakob Kosel, a inni internauci mu wtórowali, pisząc: "Ja też!" – widzicie podobieństwo? 

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje