Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w bikini. "Najpiękniejsza dziewczyna w mieście"

Temperaturę podgrzewa nie tylko dubajskie słońce, ale i zgrabna figura aktorki. Wiktoria Gąsiewska założyła strój kąpielowy i podkreśliła swoją nieziemską opaleniznę. Wypoczynek pod palmą, z dala od trosk i obowiązków. Najnowsza fotografia zrobiła furorę!

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska cieszy się palącym słońcem na egzotycznej wycieczce do Dubaju. Nabiera sił i motywacji do kolejnych projektów zawodowych. Na ten moment jednak pełen relaks i chwila odpoczynku. Aktorka publikuje relacje z jej błogiej codzienności pod palmą, a fani podziwiają malownicze krajobrazy, by choć na chwilę przenieść się tysiące kilometrów od domu. 

Najpiękniejsza dziewczyna w Dubaju?

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła internautów kolejną fotografią, która onieśmiela. Opalone ciało w bikini i długie, zgrabne nogi zapierają dech w piersiach obserwatorów. W tle wzburzona woda, delikatny piasek i niesamowita roślinność. Wycięty strój kąpielowy podkreśla wdzięki młodej aktorki, a jednocześnie wprawia internautów w zachwyt. Uśmiech na twarzy i emotikona słońca w opisie. Czas na opalanie i chwilę tylko dla siebie!

Reklama

Fani chętnie komentują coraz to nowsze kadry, które pojawiają się w wirtualnej galerii zdjęć celebrytki. Tak było również i tym razem. Nie zabrakło głosów uznania i pochlebnych opinii. Internauci przyznali, że wakacje służą aktorce. "Śliczne zdjęcie, kostium idealnie dobrany do twojej delikatnej urody"; "Idealna"; "To jest cudo"; "Najpiękniejsza dziewczyna w mieście" - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

Wiktoria Gąsiewska: Piorun kulisty talentów

Cała Polska usłyszała o niej w maju 2006 roku, kiedy premierę miał film "Jasminum" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Był on kinowym debiutem 7-letniej wówczas Wiktorii Gąsiewskiej, która wcieliła się w 5-letnią Gienię, córkę konserwatorki zabytków, która otrzymuje zlecenie w pewnym klasztorze. Dziewczynka wprowadza sporo zamieszania w życiu zakonników. "Piorun kulisty talentów. Nieludzka ilość uroku. Zjawisko" - tak charakteryzował aktorski talent Gąsiewskiej reżyser Jan Jakub Kolski.

Następną rolą kilkuletniej aktorki był występ w serialu "Rodzina zastępcza", w którym pojawiała się w latach 2007-2009. Na srebrnym ekranie mogliśmy ją także oglądać w epizodzikach w "Na dobre i na złe" oraz kryminalnym "Mroku".

Aktorkę mogliśmy też oglądać w szeregu epizodów w serialowych produkcjach. Gąsiewska ma na koncie pojedyncze odcinki "Komisarza Alexa" i "Prawa Agaty"; pojawiła się również w trzech odcinkach "O mnie się nie martw". Najdłużej na ekranie pozostawała w "Przyjaciółkach" - w produkcji Polsatu zagrała córkę Leszka (Przemysław Sadowski).

Gąsiewska od lat zachwyca nie tylko talentem, ale również ponętnym ciałem. O jego urokach można się było przekonać m.in. w 2018 roku, gdy spędzała wakacje w Tunezji z inną obdarzoną boskim ciałem gwiazdką, Olą Ciupą.

W ostatnich latach kariera aktorska Gąsiewskiej wróciła na właściwe tory. Głośnym echem odbiła się zwłaszcza jej kreacje w polskich slasherze Bartosza M. Kowalskiego "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Niebawem mamy ją też oglądać w filmie: Krime Story. Love Story" Michała Węgrzyna.

Czytaj również:

Dostawały wielkie pieniądze za seks? Ten film ujawni całą prawdę!

Wciąż zachwyca. Nie do wiary, że ma już 57 lat

Polka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Jak się teraz czuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama