Reklama

Wieczny skandalista

Gdzie możesz dowiedzieć się, że narzeczona zdradza cię z twoim najlepszym kumplem, piękna dziewczyna jest tak naprawdę chłopakiem, że czyjaś córka i żona dorabiają w klubie go-go, a ich "opiekunem" jest szwagier?

Takie rzeczy tylko w programie "Jerry Springer". Show, w latach 1991-94 poruszający tematy polityczne i społeczne, zmienił formułę i przez cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością.

Reklama

Gospodarz zaprasza dziwnych i wyjątkowych gości, którzy chętnie dzielą się problemami nie tylko z nim, ale i z publicznością w studiu i telewidzami.

Tych ostatnich nie zaskakuje już nic. Fani programu są przyzwyczajeni do awantur, a nawet aktów przemocy na ekranie i tylko niektórzy zastanawiają się nad autentycznością bohaterów i ich historii.

Na polskich forach internetowych pojawiają się opinie typu: "Dla mnie to są podstawieni aktorzy, często bardzo kiepscy", ale i "W Ameryce wszystko jest możliwe. To kraj dziwaków".

Sam Jerry Springer jest człowiekiem niezwykłym i z niejednego pieca chleb jadł. Był burmistrzem Cincinnati, komentatorem politycznym, prawnikiem, prezenterem wiadomości, ale również aktorem filmowym i teatralnym oraz wykonawcą muzyki country. Napisał książkę, prowadził amerykańskie wydania talent show, a nawet z powodzeniem wystartował w "Tańcu z gwiazdami".

Ten 68-latek energią, humorem i dystansem do siebie imponuje Amerykanom i budzi ich ogromną sympatię. Teraz na nasze ekrany trafiają najnowsze odcinki jego talk-show. Zobaczymy, czy równie zaskakujące i zabawne jak poprzednie.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

To i Owo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jerry Springer | go-go | go go | skandalista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje