Reklama

"Warsaw Shore": Nowa uczestniczka show!

Impreza w Lesznie, bójka przed klubem, nowa uczestniczka programu - to wszystko w nowym odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

Oprócz tego widzowie zobaczą przygotowania Alana do walki i wyprawę ekipowiczów na galę KSW. Nie zabraknie też romansów i konfliktów w domu. Najnowszy odcinek już w niedzielę o godz. 23 na antenie MTV.

Reklama

Nowy odcinek "Ekipy z Warszawy" rozpocznie się mocnym akcentem. Do programu dołączy nowa uczestniczka - Malwina, która zajęła miejsce Alicji. Dziewczyna okaże się idealną mieszkanką domu - pozostali bardzo szybko ją zaakceptują. Tylko Kuba będzie miał co do niej pewne wątpliwości...

Ekipowicze będą mieli okazję zintegrować się w nowym składzie podczas imprezy wyjazdowej. Najbardziej serio integrację potraktuje Wojtek - to on najbardziej zbliży się do Malwiny. Wszyscy będą się świetnie bawić, nie obędzie się jednak bez konfliktów. Mała, sprowokowana przez jedną z dziewczyn obecnych w klubie, wda się z nią w sprzeczkę. Czy od słów przejdą do rękoczynów?

W tym samym czasie, Alan każdą spędzoną w Chorwacji chwilę będzie starał się wykorzystać na trening przed ważnymi zawodami. Reszta "ekipy" skorzysta z prezentu i uda się na galę KSW.

Po emocjach związanych z walkami, Ewelina będzie szykowała się na wycieczkę helikopterem. Kogo dziewczyna zabierze ze sobą, dowiemy się już w niedzielnym odcinku.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje