Reklama

Reklama

"Warsaw Shore": Melanż w Muzeum Maszyn Erotycznych

W najnowszym odcinku" Warsaw Shore" ekipa po raz kolejny bawić się będzie na wyjeździe. Tym razem ósemka szalonych imprezowiczów zawita do Wrocławia!

Po szalonej nocy na wykończonych ekipowiczów czekać będzie nie lada niespodzianka - jedno z najpiękniejszych europejskich miast. Gdzie poniósł ich melanż, dowiecie się już w niedzielę godz. o 23!

W willi Warsaw Shore wielkie pakowanie! Tym razem ekipowicze wyruszą na podbój Dolnego Śląska. Impreza we Wrocławiu będzie na bogato - limuzyna, szampan i rzesza fanów! Ekipowicze i tym razem nie zawiodą. W klubie staną za barem, by pochwalić się umiejętnościami zdobytymi na kursie barmańskim. Będą także wybory miss mokrego podkoszulka, a Paweł i Alan postanowią przenieść sztukę szpachlowania na wyższy poziom...

Reklama

Szalona noc znajdzie finał za granicą! Zdezorientowani ekipowicze obudzą się bowiem pod hotelem w jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Po krótkiej drzemce wyruszą na zwiedzanie miasta, a wśród atrakcji znajdzie się słynne Muzeum Maszyn Erotycznych! Z kolei podczas spaceru po starówce zrobi się bardzo romantycznie... To wszystko i jeszcze więcej już w najbliższą niedzielę o godz. 23 na antenie MTV.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje