Reklama

"Warsaw Shore": Drinki, striptizerzy i szalona domówka

W najnowszym odcinku "Warsaw Shore" zobaczymy, jak uczestnicy show radzą sobie z robieniem drinków. Nie zabraknie też tancerzy i striptizerek, wieczór zaś zakończy szalona domówka.

W najnowszym odcinku "Warsaw Shore" w domu zjawią się tancerze. Dziewczyny będą zachwycone, Pawłowi pokazy również przypadną do gustu... W ramach rewanżu chłopaki postanowią pojechać do klubu go go, a Anka i Malwina dołączą do grupy.

Reklama

Podczas pobytu w lokalu Duża będzie chciała odwrócić uwagę Alana od striptizerek i sama wskoczy na rurę. Niewzruszony chłopak będzie wolał jednak bawić się z innymi, a natrętna dziewczyna tylko go zirytuje. Za to dla Malwiny wieczór nie skończy się najlepiej. Wojtek stworzy nawet nowy termin - "malwinizm", który oznacza nocny i mocno zakrapiany tryb życia.

Mała i Alan postanowią przeprowadzić poważną rozmowę. Oboje dojdą do wniosku, że będą tylko przyjaciółmi. Po przyjacielsku również wylądują razem w łóżku...

Ekipa po ukończeniu kursu barmańskiego zabierze się za przygotowania do swojej imprezy. Jednak wszystko będzie szło dość opornie. Misją Pawła na wieczór będzie zaliczenie jakiejś piękności. Podczas domówki Ewelinie wpadnie w oko jeden z gości. Natomiast Duża Ania wścieknie się na Alana, że znów zbliżył się do Małej. Jak skończy się impreza w domu "Warsaw Shore"?

Kolejny odcinek "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" już w najbliższą niedzielę o godz. 23 na antenie MTV!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje