Reklama

"Warsaw Shore": Debiut w bzykalni

Kolejne granice zostały przekroczone? Tego, co wydarzy się w trzecim odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", na pewno się nie spodziewaliście! - reklamuje swoje show stacja MTV.

Już w najbliższą niedzielę o godz. 23 MTV zaprasza na: "debiut w bzykalni, wielkie poświęcenie Eweliny i męski striptiz na basenie".

Reklama

W najbliższym odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" na widzów czeka prawdziwy huragan emocji, romansów i niespodziewanych zwrotów akcji. Panowie rozpoczną intensywne polowanie na gąski. Paweł jako pierwszy trafi ze swoim gościem do bzykalni, a Jakub zostanie zaproszony na przytulanie w... klubowej toalecie. Największym podrywaczem okaże się jednak Wojtek, który wróci do willi z dwiema nowymi koleżankami. Czy właśnie "Hiszpan" zaliczy pierwszy trójkąt w programie?

Gorąca atmosfera panować będzie również między domownikami. Obecność Alana zacznie coraz bardziej zagrażać świeżemu sojuszowi między dziewczynami. Która Ania wygra walkę o względy chłopaka?

Emocje towarzyszące relacji między Pawłem a Eweliną sięgną zenitu. Zauroczona dziewczyna użyje wszystkich możliwych sposobów, by pozbyć się konkurencji. W imię miłości postanowi odbić Pawłowi dziewczynę...

Ponadto w odcinku zobaczymy: plebiscyt na największego "naganiacza", ostry trening w wykonaniu Wojtka oraz powrót "Wędkarza". Kto tym razem padnie ofiarą żartu?

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” | Warsaw Shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje