Reklama

Walka o tytuł Top Model trwa

O tytuł Top Model w dalszym ciągu walczy jedenaście uczestniczek. Dla której najbliższy odcinek okaże się ostatnim?

Kolejne zadanie odbyło się w pałacu w Nieborowie, gdzie m.in. kręcono "Akademię Pana Kleksa". Na dziedzińcu na dziewczyny czekała Anja Rubik, która zaprosiła je na "casting".

Reklama

Po pierwszej edycji każda z nich powinna wiedzieć, co to oznacza, ale niewiele im to pomogło. Od razu wyszło na jaw, kto nie umie mówić po angielsku, kto nie interesuje się modą i źle czuje się w stroju kąpielowym..

Mimo, że dziewczyny na castingu nie wypadły zbyt dobrze, Anja wybrała pięć, które najlepiej poradziły sobie z zadaniem. W nagrodę dostały profesjonalną sesję zdjęciową z Wojtkiem Wojtczakiem. Pozostałe dziewczyny musiały zrobić sesję same, a wcześniej również same się do niej przygotować.

Następnego dnia po błyskawicznym kursie makijażu pod okiem Wojtka Rostowskiego, Michał Piróg zabrał dziewczyny na zadanie, które miało sprawdzić czy uważnie słuchały rad profesjonalisty.

Anja zapewniła dziewczyny, że czasem na zrobienie makijażu jest dosłownie parę minut i teraz okaże się, jak one poradzą sobie w takich warunkach. Uczestniczki musiały się pomalować w trakcie jazdy na 14 piętro, gdzie przygotowane były pudry, brązy i róże. Następnie szybki makijaż oczu i bieg do apartamentu prezydenckiego, gdzie była meta. Oprócz szybkości liczyła się też jakość makijażu.

Wieczorem dziewczyny stoczyły walkę na... pozy. Po ciężkich zadaniach przyszedł czas na sesję, której fotografem była Iza Grzybowska. Temat okazał się wyjątkowo trudny, bo dziewczyny miały pozować nago.

Kto na panelu usłyszał "Niestety nie mam twojego zdjęcia i czas jechać do domu"? To wszystko już w najbliższym odcinku "Top Model. Zostań modelką", 19 października, o godz. 21:30 na antenie telewizji TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama