"Undressed: Randka w łóżku": Prawda czy wyzwanie?

Kto z nas nie zna zabawy "prawda czy wyzwanie"? To jedna z najpopularniejszych gier imprezowych, dzięki której można rozkręcić towarzystwo i lepiej poznać swoich przyjaciół. Czy ta sama zasada obowiązuje także na randce? Na pewno nie w przypadku tej pary! W najbliższym odcinku programu "Undressed: Randka w łóżku" zobaczycie na własne oczy, jak szybko można się pogrążyć kłopotliwym pytaniem.

Czy Sam jednym pytaniem zepsuje randkę z Charlotte?

Tym razem na wyjątkową rozbieraną randkę zdecydowali się Charlotte i Sam. Ona to dość ekstrawagancka kosmetyczka, która nie należy do tych co przebierają w słowach. Uśmiech wręcz nie schodzi jej z twarzy, a jej optymizmem można byłoby obdzielić całą Wielką Brytanię.

Reklama

On z kolei to dość spokojny i wyważony inżynier. Od 3 lat singiel, który doszedł do wniosku, że najwyższy czas się ustatkować. Choć ich temperamenty wydają się być niczym ogień i woda to tych dwoje ma też ze sobą wiele wspólnego. Jak choćby to, że cenią sobie wartości rodzinne, zabawę i dobre ciuchy.

Dlatego ich "randka w łóżku" zapowiadała się bardzo obiecująco do momentu, kiedy na ekranie wyświetliło się zaproszenie do zabawy w "prawdę czy wyzwanie". Sam od razu przejął "pałeczkę" i niewiele myśląc, zadał Charlotte pytanie: Podobam Ci się? Dziewczyna nie kryła zakłopotania. Kilka minut znajomości, nawet na tak nietypowej randce, jak ta w "Undressed", to stanowczo za mało, żeby oczekiwać takich wyznań. Nie sądzicie?

Ona jednak wybrnęła z tej krępującej sytuacji po mistrzowsku. Z pewnością żaden z facetów nie chciałby znaleźć się na miejscu Sama...

Oglądajcie kolejny odcinek "Undressed: Randka w łóżku", żeby wiedzieć, jakich błędów na randce nie popełniać!Emisja o 22:30 na antenie TLC.

Dowiedz się więcej na temat: Undressed: Randka w łóżku

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje