Reklama

"Undressed: Randka w łóżku": Ponad 200 skarg do KRRiT

W 2016 roku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przysłano ponad 200 skarg dotyczących programu „Undressed: Randka w łóżku” w TLC - poinformował portal Wirtualnemedia.pl

Polską "Randkę w łóżku" TLC emitował w 2016 roku

Polska wersja programu "Undressed: Randka w łóżku" zadebiutowała na antenie TLC w październiku 2016.  W każdym z odcinków show poznawaliśmy parę nieznajomych, którzy w zaciemnionej sypialni mieli pół godziny na zawarcie bliższej znajomości.

Reklama

Program "Undressed: randka w łóżku" oparty jest na włoskim formacie. W tym kraju okazał się niekwestionowanym hitem. Wciąż powstają jego kolejne serie, m.in. w Wielkiej Brytanii. To właśnie brytyjską wersję show pokazywała stacja TLC, zanim zdecydowała się na emisję polskiej odsłony "Randki w łóżku".

Po ubiegłorocznych skargach KRRiT przeprowadziła postępowanie wspólnie z brytyjskim regulatorem Ofcom, ponieważ stacja TLC działa na podstawie koncesji wydanej przez ten urząd.

Rzeczniczka prasowa KRRiT Teresa Brykczyńska poinformowała portal Wirtualnemedia, że Ofcom nie dopatrzył się naruszenia prawa. "W audycjach nie było nagości ani interakcji seksualnych pomiędzy uczestnikami i pomimo niekonwencjonalnej formy randek położony był raczej nacisk na psychologiczne aspekty relacji międzyludzkich" - oświadczyła Brykczyńska.

Nie wiadomo, czy powstanie druga seria polskiej "Undressed: Randka w łóżku".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Undressed: Randka w łóżku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje