Reklama

Reklama

„Undressed Polska: Randka w łóżku”: Zobacz przed premierą

Przed telewizyjną premiera TLC udostępniła w serwisie YouTube odcinek ekstra nowego programu stacji „Undressed Polska: Randka w łóżku”.

"Undressed Polska": Natalia i Kuba

Czy spełniona zawodowo kobieta będzie w stanie rozebrać się do bielizny na pierwszej randce? Jakiej partnerki może poszukiwać wdowiec samotnie wychowujący troje dzieci? Dlaczego szalona flirciara myśli, że jest w stanie zakochać się w mężczyźnie w 30 minut? Poznaj historie Polaków, którzy mimo odmiennych motywacji mają jeden wspólny cel - znaleźć miłość. Nowy program TLC "Undressed Polska: randka w łóżku" zadebiutuje na antenie w najbliższy wtorek, 25 października, o godz. 22.30.

Nadawca zapowiada "Undressed Polska" jako "rewolucję w randkowaniu". Samotni Polacy przełamują utarte schematy, jakie dotychczas obowiązywały przy poszukiwaniu idealnej partnerki czy partnera. Na pierwszą randkę idą do... łóżka. W intymnej atmosferze, w zaciemnionym pomieszczeniu, z wielkim ekranem w tle, spotka się dwoje singli. "Rozbierzcie się" i "wejdźcie do łóżka" to z pozoru proste komunikaty, od jakich rozpocznie się ich randka. Jak się zachowają w tej niezwykłej sytuacji? Czy znajdą sposoby, aby przezwyciężyć wstyd i otworzyć się na zupełnie obcą osobę? Wspólnie spędzone pół godziny będzie: intensywne, namiętne, zaskakujące. Czy zaowocuje tym, że para zechce kontynuować swoją znajomość, po wyłączeniu kamer? To na naszych oczach zostanie podjęta decyzja.

Reklama

Zanim obejrzymy premierowy odcinek, TLC przygotowało dla widzów niespodziankę - udostępniło w serwisie YouTube odcinek ekstra z udziałem Natalii i Kuby.

24-letnia Natalia mieszka w Katowicach i studiuje fizjoterapię. Aktualnie pracuje w SPA i sprawdza się, jako masażystka. Ma za sobą jeden poważny związek, który trwał 4 lata i od 4 lat jest singielką. Jak sama przyznała, do niedawna chciała "szaleć", ale teraz jest gotowa na trwały związek. Od jakiegoś czasu myśli też o dzieciach. Marzy o tym, aby poznać mężczyznę, z którym mogłaby jeść kolacje przy świecach i oglądać romantyczne filmy. Poszukuje towarzyskiego partnera pełnego pasji i życia.

Rok młodszy Kuba jest studentem pielęgniarstwa. Mieszka we Wrocławiu. Uwielbia gotować i jest aktywnym fizycznie mężczyzną. Jak do tej pory był w jednym poważnym związku, który trwał 6,5 roku. Singlem jest od kilka ostatnich miesięcy. Poszukuje partnerki, która będzie dzieliła z nim pasję podróżowania. Marzy, aby jego druga połowa była otwarta na spotkania ze znajomymi, ale też uwielbiała wieczory tylko we dwoje.

- Kiedy przyszło mi rozebrać Kubę, nad moją głową pojawił się dymek przedstawiający zacierające dłonie. Uważam, że można  zakochać się w zupełnie obcej osobie w 30 minut. Nigdy nie nastawiałam się na szybkie zakochanie, ale chyba na to po prostu nie można się przygotować. Nie jesteśmy przecież w stanie przewidzieć kiedy dosięgnie nas strzała amora. Udział w tym programie potraktowałam zgodnie z założeniem, jako eksperyment i niezwykłą przygodę, która może zaowocować czymś poważniejszym - mówi Natalia.

- Skłamałbym, gdybym powiedział, że wcale się nie stresowałem. Stres był, ale tylko pozytywny i mobilizujący. "Randka w łóżku" z Natalią to dla mnie bardzo ciekawe przeżycie i z pewnością na długo pozostanie w mojej pamięci - dodaje Kuba.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Undressed: Randka w łóżku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje