Reklama

Reklama

"Undressed Polska: Randka w łóżku": Jak rozebrać partnera?

Pierwsze spotkanie bywa niezwykle stresujące. Tym bardziej kiedy nieznajomym, już na wstępie, przychodzi się wzajemnie rozebrać! Czy uda się zaplanować tak nietypową randkę? Od czego zacząć? O czym pamiętać? I jaką strategię przyjąć, żeby oczarować drugą osobę? Już w najbliższy wtorek nowe odcinki "Undressed Polska: Randka w łóżku", a w nich gotowa recepta na udaną randkę. Sprawdźcie sami, jak w nietypowych warunkach zakochują się Polacy.

Anne i Dariusza poznamy w 4. odcinku "Undressed Polska: Randka w łóżku"

We wtorek, 1 listopada, wyemitowane zostaną dwa nowe odcinki "Undressed Polska: Randka w łóżku"

Jeśli prawdą jest, że "przeciwieństwa się przyciągają" to ta para dobrana jest idealnie. Misza to seksowna i rezolutna modelka. Szuka partnera dojrzałego i przedsiębiorczego. Liczy, że w programie pozna silnego mężczyznę, który skradnie jej serce. Karol zaś potrzebuje partnerki młodszej i nieco szalonej. Gotów jest się nią zaopiekować i traktować, jak prawdziwą księżniczkę.

Dla drugiej pary udział w programie "Randka w łóżku" to kolejna próba znalezienia miłości. Łukasz zrobi wszystko, co w jego mocy, aby oczarować Karolinę. Piękną dziewczynę, która po zawodzie miłosnym sprzed 6 lat, nie potrafi znaleźć odpowiedniego partnera. Czy Łukaszowi zdoła odczarować wizerunek mężczyzn w jej oczach?

W kolejnym odcinku pierwszą parę stworzą ludzie, którzy podróżują, znają języki i jedzą egzotyczne potrawy. Do pełni szczęścia brakuje im tylko... miłości. Darek jest w programie, ponieważ wierzy, że znalezienie prawdziwego uczucia wymaga odwagi i łamania konwenansów. Z kolei Ania nigdy nie wchodziła w miłosne przygody "na chwilę". Od miłości oczekuje uniesień. Jest bardzo wymagająca i szuka mężczyzny doskonałego.

Reklama

Kolejna para to KarolinaKarol. Łączy ich zamiłowanie do psychologii i ambitne plany na przyszłość. Karol lubi swoje życie, choć brakuje mu w nim miłości. Jest w programie, ponieważ za wszelką cenę chciałby zapełnić tę pustkę. Karolina  natomiast często chodzi na randki. Znalazła się tutaj, ponieważ uważa, że nie można zmarnować żadnej szansy na znalezienie miłości.

Nowe "Randki w łóżku" z udziałem Polaków już w najbliższy wtorek o godz. 22:30 w telewizji TLC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Undressed: Randka w łóżku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje