Reklama

Reklama

Uczestniczki "Big Brothera" w negliżu

Uczestniczki pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN7 pochwaliły się w sieci odważnym zdjęciem. Magda Wójcik, czyli zwyciężczyni programu, Justyna Żak, Kasia Olek i Marlena Klimczyk pozują w negliżu.

Magda Wójcik, zwyciężczyni pierwszej emitowanej w TVN7 edycji "Big Brothera", zaskoczyła najnowszym zdjęciem. Na swoim profilu opublikowała fotografię, do której pozowała z koleżankami z domu Wielkiego Brata. Wszystkie wdzięczą się do obiektywu w negliżu, odziane jedynie w ręczniki. Tym samym kadrem na swoich profilach podzieliły się również znajdujące się na zdjęciu Justyna Żak, czyli Juszes, Kasia Olek i Marlena Klimczyk.

Uczestniczki "Big Brothera" po kilku miesiącach rozłąki spowodowanych pandemią ponownie się spotkały i wybrały się razem do spa. Chociaż od zakończenia emisji pierwszej "nowej" edycji reality show minął już rok, to w większości uczestnicy nadal utrzymują ze sobą kontakt.

"Ależ to frajda po trzech miesiącach w domu wyrwać się na babski wyjazd do spa!" - cieszy się Justyna Żak.

Reklama

Magda Wójcik, Justyna Żak, Katarzyna Olek i Marlena Klimczyk były uczestniczkami pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN7, która była emitowana od marca do czerwca 2019 roku. Program powrócił wówczas po ponad dekadzie przerwy, ponownie przyciągając przed telewizory rzesze widzów. Wyniki oglądalności pierwszego sezonu okazały się na tyle satysfakcjonujące, że już jesienią 2019 roku "Big Brother" wrócił na antenę TVN7 z kolejną edycją. Ona, pomimo wielu skandali i usilnych prób ratowania oglądalności, nie cieszyła się jednak już tak dużą popularnością. W wiosennej ramówce "Big Brothera" zastąpił "Hotel Paradise".

Tuż po finale drugiej edycji "Big Brothera" zapowiedziano jednak kolejny sezon, który wstępnie był planowany na jesień 2020 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa te plany mogą ulec jednak zmianie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy