Reklama

"Top Model": Pot, łzy i... szpilki

Piękne dziewczyny, cudowne stroje, ostre i profesjonalne jury - to podstawy sukcesu programu "Top Model. Zostań modelką".

Uczestniczki cierpliwie wysłuchują czasem bardzo bolesnych opinii na swój temat, bo marzą, że ktoś z branży modowej lub rozrywkowej zwróci na nie uwagę i da im szansę. Jednak o sukces wcale nie jest łatwo.

Reklama

W pierwszej edycji programu zwyciężyła Paulina Papierska, o której teraz mało słychać. Pokonana przez nią w finale Ania Piszczałka idzie za to jak burza. Atutem Ani jest przede wszystkim wzrost.

Zula Walkowiak, inna uczestniczka tamtego konkursu, próbuje zrobić karierę na skandalach. Ma już za sobą rozbieraną sesję, latem ogłosiła, że złamała sobie kręgosłup, a niedawno - że będzie prowadzić erotyczny program w jednej z telewizji.

W "Top Model 2" rywalizacja dopiero się rozkręca. Poznajemy dziewczyny i opinie jury na ich temat. Wyróżniła się Michalina Manios. Piszą o niej nawet w Anglii.

- Urodziłam się jako hermafrodyta, lekarze stwierdzili, że bardziej rozwinięte mam męskie genitalia, więc zostałam chłopcem - mówi Michalina, która cztery lata temu przeszła operację usunięcia męskich organów i teraz jest dziewczyną.

Wiele sympatii wzbudza ponętna Dorota Trojanowska, której jury brutalnie kazało schudnąć kilkanaście kilo...

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje