Reklama

Reklama

"Top Model" 2021: Kto odpadł? "Nie widzę tu modeli"

Ósmy odcinek 10. edycji "Top Model" rozpoczął się w dosyć nerwowej atmosferze. Pomiędzy uczestnikami coraz częściej dochodzi do zgrzytów, a stres związany z programem udziela się także jurorom. Joanna Krupa w mocnych słowach skrytykowała na panelu zdjęcie kandydatów: "Nie widzę tu modeli" - powiedziała. Z programu odpadły dwie osoby.

Ósmy odcinek 10. edycji "Top Model" rozpoczął się w dosyć nerwowej atmosferze. Pomiędzy uczestnikami coraz częściej dochodzi do zgrzytów, a stres związany z programem udziela się także jurorom. Joanna Krupa w mocnych słowach skrytykowała na panelu zdjęcie kandydatów: "Nie widzę tu modeli" - powiedziała. Z programu odpadły dwie osoby.
Zdjęcie pochodzi z profilu na Instagramie programu "Top Model" /@topmodelpolskatvn /Instagram

Ósmy odcinek dziesiątej edycji "Top Model" rozpoczął się w nerwowej atmosferze. Pierwszy zadaniem dla uczestników było przygotowanie edytorialu modowego w wyjątkowych lokalizacjach. Kandydaci mieli za zadanie odtworzenie ubioru z czterech stolic mody: z Nowego Jorku, Paryża, Mediolanu i z Londynu. W trzech czteroosobowych grupach, które miały 30 minut na wykonanie zadania, od samego początku dochodziło do zgrzytów.

"Top Model" 2021: Uczestnicy w reakcji na stres

Uczestników poróżnił dobór stylizacji, odpowiednie ustawienie kadru, a nawet… za długi czas robienia zdjęcia. Posprzeczały się m.in. Sophia Mokhar i Aleksandra Skubis, co nie spodobało się męskiej stronie uczestników. Żeby tego było mało, juror także nie krył zaskoczenia zachowaniem kandydatów. W pewnym momencie grupa, zamiast robić zdjęcia… poszła jeść lody.

Reklama

"Fajnie się bawimy wszyscy, słuchajcie? Fajna atmosfera? Zostało wam jeszcze 14 minut na zdjęcia, a nie macie ani jednego zdjęcia, ani fragmentu lokalizacji" - grzmiał Dawid Woliński. 

O zwycięstwie w tej konkurencji decydowali sami uczestnicy, którzy nie mogli głosować na swoją grupę. Zdaniem walczących o tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela najlepszy pokaz dała tu grupa nr 3, która tworzyli Adam Lochyński, Weronika Zoń i Łukasz Wasielewski. W nagrodę uczestnicy otrzymali telefony znanej firmy.

"Top Model" 2021: Uczestnicy w filmowym zadaniu

Następnym zadaniem było nagranie reklamy pod okiem aktora Michała Koterskiego i scenarzysty Marcina Starzeckiego. Podczas konkurencji nie zabrakło szczerych wyznań uczestników. Jak się okazuje, dwóch z nich rywalizuje o względy Nicole: Kacper Jasiński i Adam Lochyński. Czy to oznacza, że w najbliższych odcinkach zobaczymy kolejne spięcie?

"Mam z Nicole jakieś flow. Jest fajną dziewczyną" - powiedział Kacper. 

"Też nie byłbym w stanie ukryć tego, że Nicole jest piękna. Nie ulega wątpliwości, że jest atrakcyjna. My rywalizujemy o Nicole"- dodał Adam.

Nie zabrakło również szczerej rozmowy z innymi uczestnikami. Michał Koterski pokusił się o szczere wyznanie w rozmowie z Łukaszem Wasielewskim. Aktor, podobnie jak uczestnik, zmagał się w przeszłości z nałogiem. Nagroda za kampanię reklamową powędrowała do Mikołaja Krawieckiego, Arkadiusza Pydycha, Łukasza Wasielewskiego i Dominiki Wysockiej.

"Top Model" 2021: Kto odpadł?

Ostatnim i najważniejszym zadaniem była sesja na łonie natury. Uczestnicy w parach (i w jednej grupie trzyosobowej) pozowali pod okiem supermodelki Julii Banaś oraz fotografki Magdaleny Łoniewskiej. Przy tym zadaniu także nie zabrakło nerwów i stresu, co dało się we znaki także podczas oceniania zdjęć na panelu. Jurorzy nie szczędzili ostrych wypowiedzi na temat - ich zdaniem - kiepskich prezentacji.

"Mam niedosyt tego zdjęcia. To nie wygląda jak stworzenie człowieka. To wygląda raczej, jakby ktoś rozwiesił na drzewie pranie. Nie porywacie mnie. Bardziej interesuje mnie konar niż wy" - powiedział Dawid Woliński o zdjęciu Nicole i Łukasza.

"Dominika, ty jesteś miss więdnącego wianka, a z przodu idzie jakiś Janko Muzykant z bardzo ładną twarzą i nic więcej"- skrytykował kadr Kacpra i Dominiki Marcin Tyszka.

Najbardziej dostało się jednak grupie trzyosobowej, którą tworzyli Sophie Mokhar, Adam Lochyński i Aleksandra Skubis. Joanna Krupa w mocnych słowach wypowiedziała się o ich fotografii: "Nie widzę tu modeli" - powiedziała. 

Jury było z kolei zadowolone ze zdjęcia Weroniki Zoń i Julii Sobczyńskiej. Spodobała im się także migawka Mikołaja Krawieckiego i Arkadiusza Pydycha. Zdaniem jurorów w tym odcinku triumfowała Julia, która miała najlepszą fotografię.

"Top model" 2021: Uczestnicy, którzy pożegnali się z programem

W ósmym odcinku "Top Model 10" jury odesłało do domu aż dwóch uczestników. Z show pożegnali się Łukasz Wasielewski i Aleksandra Skubis. Michał Piróg, który wyjątkowo pojawił się na panelu telefonicznie, nie zdecydował się na przywrócenie żadnego z uczestników. Decyzja jurorów zdenerwowała widzów. Ich zdaniem z programem pożegnali się ich faworyci.

"Ola najbardziej niedoceniona uczestniczka tego sezonu, a nawet powiedziałbym wszystkich edycji". 

"Nie dość, że do tej pory z całego sezonu to były najgorsze zadania i zdjęcia to odpadł mój faworyt, zdecydowanie nie zasługiwał, by odpaść dzisiaj".

"To są jakieś żarty, Łukasz powinien wygrać ten program. Oddajcie Łukasza!" - pisali rozgoryczeni internauci.

Czytaj także: Zendaya zachwyciła kreacją
Czytaj także: Schreiber o małżeństwie z politykiem: Wszystkie swoje cechy stłamsiłam na rzecz bycia żoną
Czytaj także: Tom Cruise: Co stało się z twarzą aktora?

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Top model | uczestnicy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL