Reklama

Reklama

Telekamery Tele Tygodnia: Ulubieni prezenterzy

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach prezenter informacji i prezenter pogody.

Danuta Holecka zdobędzie w tym roku Telekamerę?

Już 12 lutego dowiemy się, kto znalazł się wśród laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11. kategoriach (pełna lista nominacji - kliknij). Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Oto nominowani w kategorii prezenter informacji

(wraz z kodami do głosowania)

Dorota Gawryluk TK.E1
Jako dziennikarka "Wydarzeń" od lat stawia na bezstronność. Szanuje swych rozmówców. Wierzy też, że widz sam jest w stanie wyrobić sobie zdanie, jeśli otrzyma wystarczającą ilość obiektywnych informacji. Kocha życie, męża i dzieci, a praca to jej pasja.

Jarosław Gugała TK.E2
Jest skromny, nie lubi błyszczeć i właśnie dlatego trudno go nie lubić. Choćby za pogodne usposobienie, które idzie w parze z doskonałym przygotowaniem warsztatowym. Jako nauczyciel akademicki ma znakomite podejście do ludzi - rozmówców i widzów.

Danuta Holecka TK.E3
Zawsze kulturalna, elegancka, profesjonalna. Widzowie "Wiadomości" doceniają jej uśmiech, przygotowanie i zaangażowanie w rozmowę. Życie prywatne jest dla niej świętością. Pochodzi z Lidzbarka. Z pełną otwartością mówi o swojej wierze.

Anita Werner TK.E4
Pracy w "Faktach" poświęca się bez reszty. Do rozmów z zaproszonymi do studia gośćmi przygotowuje się perfekcyjnie, jej pytania zaskakują, a przez to prowokują do niestereotypowych odpowiedzi. Dziennikarstwo newsowe to spełnienie jej marzeń.

Tomasz Wolny TK.E5
Jako nastolatek szukał wyzwań w harcerstwie, dziś dostarcza mu ich praca dziennikarza. Poświęca się jej z radością, nie zapominając oczywiście, że najważniejsza jest rodzina. Ma urok osobisty, który przyciąga przed mały ekran widzów "Panoramy".

Oto nominowani w kategorii prezenter pogody

(wraz z kodami do głosowania)

Bartek Jędrzejak TK.F1
Pan od pogody, który zniewala charyzmą. Nawet, gdy przychodzi mu zapowiedzieć deszcz i słotę, robi to tak, że chce nam się żyć! Do swojej pracy podchodzi kompleksowo: uważa, że pogoda ma wpływ na człowieka, a człowiek sposoby na to, by jej się nie dać.

Aleksandra Kostka TK.F2
Widzowie Dwójki mówią o niej superpogodynka. Przyszła na świat w Koszalinie, jest aktorką, a mapy z pogodą traktuje jak (czasem nieco humorzastych) znajomych. Jej uśmiechnięte oczy zdają się mówić: Gdybym mogła, przepowiadałabym tylko słońce!

Maja Popielarska TK.F3
Architektka krajobrazu. Pisze książki, kocha swoją pracę, pasjonuje się projektowaniem ogrodów. Jako dziewczynka mieszkała przez kilka lat w upalnej Afryce, dziś pogodę uwielbia zapowiadać również na pokrytych śniegiem stokach górskich.

Marzena Słupkowska TK.F4
Łączy w sobie dwie nieprzeciętne cechy: urodę i inteligencję. Posiada dyplom MBA, odbyła staż w SKY NEWS w Londynie, udziela się charytatywnie. Sympatię widzów TVP1 i TVP Info zaskarbiła sobie podejściem do życia i do ... aury.

Paulina Sykut-Jeżyna TK.F5
Ma w sobie tyle ciepła, że nawet najmroźniejsza zima staje się przy niej znośna. Piękna, ciekawa świata puławianka w dzieciństwie uwielbiała śpiewać i tańczyć. Jej największą miłością jest córeczka Róża, która przy takiej mamie zawsze jest pogodna.

Opisy pochodzą od organizatora plebiscytu.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy do 25 stycznia 2018 roku wysyłając SMS-y pod numer 7265, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 12 lutego 2018 roku w w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 19.02.2018 r.).

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama