Reklama

Reklama

Telekamery 2017: Kto jest nadzieją telewizji?

Trwa 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? W kategorii "nadzieja telewizji" rywalizacja będzie niezwykle zacięta. Laureatów poznamy 30 stycznia 2017 roku.

Kto otrzyma Telekamerę 2017? / Bauer

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11 kategoriach. Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą sms-ów.

W kategorii "nadzieja telewizji" rywalizują: Marcin Korcz ("Przyjaciółki"), Antoni Królikowski ("Bodo"), Maciej Musiałowski ("Druga szansa"), Marcelina Zawadzka ("Pytanie na Śniadanie") i Adam Zdrójkowski ("rodzinka.pl", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami").

Reklama

Kto skradł serca widzów i komu uda się zdobyć Telekamerę 2017? Redakcja "Tele Tygodnia" przygotowała krótkie wizytówki kandydatów. Oto one wraz z kodami do głosowania!

Marcin Korcz TK.M1
Jako Dagmar, asystent Zuzy w serialu Polsatu "Przyjaciółki", przyciąga przed ekrany żeńską widownię. Fanki pamiętają go też z roli Szymona w "Pierwszej miłości" i Michała z "Rodziny zastępczej". Niedawno skończył 30 lat i... wszystko przed nim!

Antoni Królikowski TK.M2
Niedawno czarował nas na antenie telewizyjnej Jedynki jako młody Eugeniusz Bodo w kostiumowej produkcji o tym słynnym przedwojennym gwiazdorze kina. Pochodzący z aktorskiej rodziny Antoni wywiązał się z tego zadania po mistrzowsku.

Maciej Musiałowski TK.M3
W emitowanej przez TVN "Drugiej szansie" z sukcesem wcielił się w Ksawerego, syna Marcina Kryńskiego. Niewykluczone, że w przyszłości zobaczymy go po drugiej stronie kamery, ponieważ młody aktor pracuje nad scenariuszem, który chce sam przenieść na ekran.

Marcelina Zawadzka TK.M4
Gdy tylko pojawiła się w "Pytaniu na Śniadanie" (wcześniej wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami"), zyskała wielu fanów. Gości programu traktuje serdecznie i sprawia, że również widzom udziela się dobry nastrój. A uśmiech prezenterki działa skuteczniej niż poranna kawa!

Adam Zdrójkowski TK.M5
Wielbicielki komediowej "rodzinki.pl" twierdzą, że najbardziej boski jest... Kuba Boski, w którego od lat wciela się 16-letni, zdolny aktor. Podziw wzbudził także jego talent taneczny, widoczny na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Zasady głosowania sms

W tej edycji głosujemy do 12 stycznia 2017 roku, wysyłając SMS-y pod numer 7265 wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej z kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 (z VAT). Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.

Na uczestników plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w losowaniu, należy zagłosować wysyłając SMS przynajmniej w jednej kategorii na jedną nominację. Nagrodą główną w tej edycji Telekamer jest nowy Fiat Tipo o wartości 52 100 zł brutto.

Szczegóły dotyczące wszystkich nagród można znaleźć na stronie www.telekamery.pl. Tam też zamieszczono regulamin głosowania.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia 2017 odbędzie się 30 stycznia 2017 roku. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Telekamery 2017

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje