Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

Żora Korolyov powraca na parkiet "Tańca z gwiazdami" i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, przynosi również wiele satysfakcji. W ósmej edycji programu będzie partnerował Martynie Kupczyk - architekt znanej widzom z programu "Nasz nowy dom".

Żora Korolyov podkreśla, że w programie tancerze nie mają wpływu na wybór partnera

W "Tańcu z gwiazdami" Żora Korolyov po raz pierwszy pojawił się w 2007 roku. W tanecznym show brał udział pięciokrotnie. Partnerował Katarzynie Cerekwickiej, Isis Gee, Agnieszce Cegielskiej, Karolinie Gorczycy i Dominice Gwit. - 2 marca będzie pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami", wtedy będzie można mnie zobaczyć. Mam nadzieję, że będziecie mi państwo kibicować. Mam znakomitą partnerkę. Jest to bardzo ciekawa i fajna osobowość - mówi agencji Newseria Żora Korolyov.

Gwiazdor podkreśla, że w programie tancerze nie mają wpływu na wybór partnera. Ich zadaniem jest jedynie wprowadzić go na parkiet, nauczyć różnych technik tańca i wspierać w kryzysowych momentach. - O tym decydują odgórnie producenci, my po prostu poznajemy się na treningu albo w sytuacji nietypowej, np. w pracy, bo bardzo często dana gwiazda uprawia bardzo ciekawy zawód. W moim przypadku tak jest akurat, więc poznamy się w jej pracy - wyznaje Korolyov.

Reklama

Obecną partnerką życiową tancerza jest aktorka Ewelina Bator. Tancerz docenia to, że jego dziewczyna jest wyrozumiała, ma rozsądne podejście do jego pasji i pozwala mu się realizować na gruncie zawodowym. - Pierwiastek zazdrości minimalnie istnieje. W każdym związku powinien istnieć, bo jeśli ci na kimś zależy, to zdrowa zazdrość jest nawet fajna, to w jakiś sposób może tego partnera kręcić. Natomiast moja dziewczyna rozumie doskonale, że to jest mój zawód. Od 8 roku życia tańczę z dziewczynami i to jest normalne. Ona jest aktorką, jeżeli ona się z kimś na planie całuje albo obejmuje, ja też zamykam oczy, oczywiście jestem bardzo zazdrosny jako mężczyzna, nie chciałbym na to patrzeć, ale rozumiem, że to jest część zawodu - wyjaśnia Korolyov.

Żora Korolyov jest człowiekiem wielu talentów: tancerz, choreograf, aktor, wokalista, przedsiębiorca. Jako tancerz ma najwyższą międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. By móc się dzielić swoją pasją, w 2017 roku wraz z Kingą Bielewicz otworzył w Warszawie Akademię Artystyczną Arte. - Akademia artystyczna dla dzieci pochłania mi bardzo dużo czasu. Mamy już trzy siedziby, organizacja tego wszystkiego przynosi profity, więc to mnie cieszy. Dzielę też swój czas pomiędzy treningi, taniec, też częściowo karierę menadżera piłkarskiego, bo mamy dwa okna transferowe, w których pracuję - opowiada Korolyov, który jest licencjonowanym menadżerem FIFA i ma licencję agenta piłkarskiego N-0105.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje