Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Znamy większość par

Do startu kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostało już niewiele czasu. W związku z tym codziennie dowiadujemy się, kto będzie towarzyszył gwiazdom w parkietowych zmaganiach. Właśnie poznaliśmy partnera Barbary Kurdej-Szatan.

Z Kurdej-Szatan zatańczy Jacek Jeschke. W swoim debiucie w piątej edycji "Tańca z Gwiazdami", partnerując Annie Kaczmarczyk, dotarł do finału, gdzie okazali się lepsi od duetu Elżbieta Romanowska - Rafał Maserak.

Później partnerowi gwiazd nie szło już tak dobrze. W kolejnej edycji zajął piąte miejsce z Ewą Błachnio, a w następnej ósme z Pauliną Chylewską.

W ósmej i dziewiątej edycji show nie oglądaliśmy go natomiast na parkiecie. Jak pójdzie mu nauka tańca pięknej gwiazdy "M jak miłość"?

Reklama

Jak informował jakiś czas temu serwis Pomponik, początkowo Kurdej-Szatan miała być w parze z debiutantem. Gdy się o tym dowiedziała, najpierw zaniemówiła, a później zaczęła krzyczeć, bo chciała kogoś "sprawdzonego", kto pomógłby jej opanować stres podczas pierwszych odcinków na żywo. Efektem miała być kłótnia z produkcją programu i zmiana partnera - twierdził informator Pomponika.

Aktorka od razu oburzyła się tymi doniesieniami i postanowiła je zdementować. Na swoim Instagramie zamieściła filmik, w którym rozwiała wszystkie plotki.

"Jakieś totalne bzdety na temat tego, że się kłócę z produkcją, że krzyczę, że zachowuję się jak jakaś gwiazdunia. Otóż nie. (...) Nie mam powodu, by zachowywać się jak gwiazdunia, nie lubię tego bardzo w pracy. Na nikogo nie krzyczałam" - stwierdziła Kurdej-Szatan. Zapewniła również, że bardzo lubi swojego partnera i dobrze się dogadują.

Nieco wcześniej ogłoszono, że mężowi Kurdej-Szatan partnerować będzie Lenka Klimentowa. Ona po raz pierwszy pojawiła się w ósmej edycji show, gdzie z Jarosławem Kretem zajęli dziesiąte miejsce. Z kolei w poprzedniej odsłonie "Tańca z Gwiazdami" wraz z Jakubem Kucnerem uplasowali się na czwartej pozycji.

Wiemy ponadto, że Joanna "Ruda" Lazer zatańczy z Rafałem Maserakiem, Sandra Kubicka z Adamem Adamonisem, Damian Kordas z Janją Lesar, Magda Bereda z Kamilem Kuroczko, Ola Kot z Tomaszem Barańskim, Monika Miller z Janem Klimentem, a Akop Szostak z Sarą Janicką.

Niespodzianką jest zwłaszcza partner Kubickiej, określanej jako najpiękniejsza uczestniczka w historii "Tańca z Gwiazdami". Adamonis znany był dotąd raczej ze swoich aktorskich, a nie tanecznych umiejętności. Widzowie Polsatu oglądają go między innymi z emitowanego na antenie stacji serialu "Przyjaciółki".

Wciąż nie znamy partnerów Reni Jusis i Adama Małczyka. W kuluarach mówi się jednak, że Jusis ma błyszczeć na parkiecie u boku nowego w programie Miszy Steciuka, a Małczyka uczyć tańca będzie Hanna Żudziewicz.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 10

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje