Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Znamy kolejnych uczestników

Producenci "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zdradzili kolejnych uczestników programu. Kto oprócz Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana zawalczy o Kryształową Kulę?

Jesień w telewizji Polsat będzie naprawdę gorąca, a to wszystko za sprawą uczestników 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

W ubiegłym tygodniu produkcja ogłosiła, że w bitwie o Kryształową Kulę stanie Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan.

W ciągu ostatnich kilku dni dowiedzieliśmy się, że na parkiecie Polsatu pojawi się również prezenterka radiowa Ola Kot.

W weekend przyłapano ją z Rafałem Maserakiem. Czy poznaliśmy pierwszą parę tej edycji?

W programie zobaczymy także kulturystę, zawodnika MMA i trenera personalnego Akopa Szostaka.

Reklama

W zmaganiach o Kryształową Kulę stanie ponadto fotomodelka Monika Miller, prywatnie wnuczka polityka Leszka Millera.

Na parkiecie nie zabraknie także Damiana Kordasa, który wygrał już dwa inne telewizyjne programy: "MasterChefa" i "Agent - Gwiazdy". "Kocha gotować. Najbardziej desery, torty, gofry, ciasteczka. Studiuje weterynarię. Wydał trzy książki kulinarne i rozpracował Agenta. Czy będzie tańczył tak dobrze jak gotuje?" - piszą o nim na profilu "Tańca z Gwiazdami".

"Fani programu podzieleni! Część znalazła już swoich faworytów, natomiast pozostali zarzucają, że nie tego się spodziewali. "Świetnie że bierzecie osoby, które ostatnio bardzo są aktywne w social mediach i w tv, ale czy rzeczywiście są to gwiazdy?" - to jedna z opinii. "Na pewno będę oglądać i wiernie kibicować", "Nie mam pojęcia co to za gwiazda, ale ostatnio dużo takich w tym programie", "Super wiadomość Będziemy oglądać Już nie możemy się doczekać", "No dobrze to gdzie są gwiazdy?" - to inne z komentarzy fanów show.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 10

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL